Taylor Swift i Selena Gomez o swojej przyjaźni. Padły WZRUSZAJĄCE słowa!

Selena Gomez podarowała prezent Taylor Swift
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Taylor Swift i Selena Gomez przyjaźnią się od lat i i chyba nikt nie mamy wątpliwości, że ta relacja jest szczera i prawdziwa – niczym jak z filmu. Ostatnie słowa są poruszające. Więcej już teraz przeczytacie na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez (27 l.) i Taylor Swift (30 l.) wspierają siebie praktycznie na każdym kroku i w każdej sytuacji stoją za sobą murem! Dziś ciężko znaleźć podobną taką przyjaźń w show biznesie. Dziewczyny są ze sobą bardzo zżyte, a ich relacje z roku na rok przybierają na sile.

„Od momentu, kiedy ją poznałam wiedziałam, że zawsze będę mogła na nią liczyć” – wyznała Taylor Swift w obszernym wywiadzie dla magazynu Wall Street Journal.

“W swoim życiu nauczyłam się wybaczać ludziom, którzy mnie zranili, ale nie wiem czy byłabym wstanie wybaczyć komuś, kto ją skrzywdził” – dodaje Taylor Swift.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna odpowiada fanowi pod zdjęciem z pryszczem. Komentarz RiRi jest BEZCENNY!

Selena Gomez nie pozostała Taylor Swift dłużna!

„Rozumiałyśmy się od pierwszych słów i cholera… jednocześnie przechodziłyśmy przez podobne rzeczy i niezłe g-wno” – mówi Selena Gomez w wywiadzie dla WSJ Magazine, który ukaże się w lutym br.

Selena Gomez przyznała, że to właśnie Taylor Swift nauczyła ją jak powinna być traktowana w ówczesnym czasie.

„Moja przyjaźń z Taylor jest wielka, lecz ludzie o tym nie wiedzą, bo obie nie czujemy potrzeby dodawania postów odnośnie wszystkiego co robimy razem” – wyjaśniła Selena Gomez.

„Potrafiła przylecieć do mnie wtedy, gdy byłam zraniona i smutna. Potrafiła pomóc. Kiedy były konflikty w mojej rodzinie. Z roku na rok udowadnia mi, że jest jest moją najlepszą przyjaciółką na świecie. I choć bywają chwilę, że nie zgadzamy się we wszystkim, to szanujemy się pod każdym względem” – dodała Selena Gomez.

Taka przyjaźń to wielki skarb! Poniżej wybraliśmy dla Was ulubione zdjęcia fanów, które odzwierciedlają przyjaźń Seleny Gomez z Taylor Swift.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

https://www.instagram.com/p/B4NTlpaHt-a/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie