Sting w Warszawie. Anna Maria Jopek gościem specjalnym

Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek fot. Iza Grzybowska © Wszelkie prawa zastrzeżone

Sting powróci do Polski tego lata na koncert na PGE Narodowym w Warszawie 25 lipca. Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem.

Koncert “Sting: My Songs” jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

Okrzyknięty “mistrzowskim występem od początku do końca” koncert “zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie” z hitami takimi jak “Fields of Gold”, “Shape of my Heart”, “Roxanne” i “Demolition Man”, gwarantującymi niezapomniane show.”

Fani będą również mieli okazję usłyszeć takie przeboje jak “Englishman in New York”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje z tak różnorodnymi artystami jak: Pat Metheny, Youssu’n Dour czy Bobby McFerrin. Występowała na kilku najbardziej prestiżowych scenach: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, zdobyła liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia a także regularnie pojawia się na największych festiwalach, popularyzując polską muzykę na całym świecie. Ostatnio wystąpiła w mega produkcji “Wikingowie”, a już w marcu rusza w trasę po Polsce , promującą nowy projekt “Przestworza”.

W 2016 roku Anna Maria Jopek miała okazję otworzyć noworoczny koncert Stinga w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, podczas którego wykonali wspólnie utwór “Fragile”.

Mój występ ze Stingiem był spontaniczny – wspomina Anna Maria Jopek. – Ta scena jest na filmie w sieci i kiedy ją widzę, myślę, że powtórzyłabym ją, ilekroć mogłabym spotkać Stinga. Ustanowił język w muzyce, w którym i ja mogę dziś komunikować. Miał talent, odwagę i gust, stworzyć fuzję tylu istotnych i pozornie nieprzystających w muzyce ścieżek. Jest dla mnie źródłem niewyczerpanej inspiracji – od prostoty i doskonałości prowadzenia frazy w śpiewie po doskonałość kompozycji. No i gdyby nie Sting być może nie kochałabym tak szaleńczo Brandforda Marsalisa, czy Mino Cinelu, z którymi nagrałam mój kolejny album “Ulotne”.

Bilety na koncert dostępne są na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)
▸ Przeczytaj również:  Justin Bieber z nowym animowanym teledyskiem! Tak promuje Drew House!

Fragile
Sting
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Sting
Sting fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie