Julia Wieniawa jest w lesie i raczej nie zaśnie! (WIDEO)

Julia Wieniawa jest w lesie i raczej nie zaśnie! (WIDEO)
fot. instagram.com/juliawieniawa

W sieci pojawiła się druga zapowiedź horroru pt. “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, w którym gra między innymi Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska. Nowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

W gwiazdorskiej obsadzie “W lesie dziś nie zaśnie nikt” m.in.: Julia Wieniawa, Gabriela Muskała, Wiktoria Gąsiewska i Mirosław Zbrojewicz.

Krwawy scenariusz opowiada historię grupy nastolatków, która spotyka się na obozie w lesie skrywającym niejedną tajemnicę. Kto przeżyje? To się okaże już 13 marca 2020 roku, kiedy film wejdzie na ekrany kin w całej Polsce.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

W lesie dziś nie zaśnie nikt

– Rodzima kinematografia nie miała szczęścia do kina grozy i dziś horror w Polsce praktycznie nie istnieje – mówi reżyser Bartosz M. Kowalski.

– A przecież to pierwotny gatunek kina, który od zawsze cieszył się zainteresowaniem widzów. Jako pasjonat horrorów od dziecka, od lat marzyłem żeby robić takie kino. I mam nadzieję, że nasz slasher choćby uchyli drzwi do tego gatunku w naszym kraju.

Akcja filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt” rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu.

W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

▸ Przeczytaj również:  Justin Bieber z nowym animowanym teledyskiem! Tak promuje Drew House!

Julia Wieniawa / W lesie dziś nie zaśnie nikt
Julia Wieniawa: Już nie oceniam ludzi i świata po okładce (WIDEO)
fot. Instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa i Baron z Afromental romansują?
fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie na jej biust! (FOTO)
fot. Instagram.com/juliawieniawa
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie