Taylor Swift: Miss Americana w Netfliksie 31 stycznia

Taylor Swift
Taylor Swift fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dokument zatytułowany “Taylor Swift: Miss Americana” najpierw zostanie pokazany 23 stycznia na festiwalu Sundance, a potem 31 stycznia trafi do Netfliksa. Więcej szczegółów przeczytacie poniżej na MUZOTAKT.pl

“Taylor Swift: Miss Americana” to szczere i odkrywcze emocjonalnie spojrzenie na jedną z najbardziej kultowych artystek naszych czasów w okresie transformacji w jej życiu, gdy uczy się przyjmować swoją rolę nie tylko jako autorka tekstów i wykonawca, ale jako kobieta wykorzystująca siłę swojego głosu – napisano w zapowiedziach.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Za reżyserię dokumentu “Taylor Swift: Miss Americana” odpowiada Lana Wilson. Film wyprodukowali Morgan Neville, Caitrin Rogers i i Christine O’Malley. Premiera 23 stycznia podczas festiwalu Sundance, który odbędzie się w Park City.

Taylor Swift zagra na Open’er Festivalu w piątek, 3 lipca. Amerykanka przyjedzie do Polski, by promować najnowszy album “Lover”, który ukazał się w sierpniu 2018 roku.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Swift sportretowała Bombalurinę.

▸ Przeczytaj również: Britney Spears w kusym bikini. Odsłoniła niemal wszystko (FOTO)

Taylor Swift
Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe
Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami
fot. instagram.com/taylorswift
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie