Matrang po raz pierwszy w Polsce

Matrang po raz pierwszy w Polsce
fot. instagram.com/matrang_mg

Matrang, czyli Alan Hadzaragov to jeden z najciekawszych reprezentantów młodej sceny w Rosji, który wciąż kontynuuje podbijanie muzycznych szczytów. W maju 2020 roku artysta wystąpi w 4 polskich miastach – Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.

Alan (Matrang) urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody.

Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory – “Для меня ты” i “от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu “Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż 4 miasta – Kraków, Wrocław, Warszawę oraz Gdańsk.

Harmonogram trasy:
13.05.2020 – Kraków, Klub Studio
14.05.2020 – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe
15.05.2020 – Warszawa, Progresja
16.05.2020 – Gdańsk, B90

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez w alternatywnej wersji o rozstaniu z Justinem Bieberem

Matrang
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie