Selena Gomez w ODWAŻNEJ odsłonie. “Koniec milczenia” (WIDEO)

Selena Gomez w trzeciej odsłonie
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez zaprezentowała trzecią wersję klipów do piosenek “Lose You To Love Me” oraz “Look At Her Now”. Single pochodzą z jej nowego krążka “Rare”, który od tygodnia zbiera rewelacyjne recenzje.

„Po prostu przestałam milczeć i poczułam, że zasłużyłem sobie na taką chwilę, po tym, jak wiele przeszłam” – tłumaczy Selena Gomez, która na nowym krążku ujawnia swoją prawdę.

„Kiedyś obawiałam się, że coś powiem nie tak. Chroniłam ludzi, którzy nigdy mnie nie chronili ani nie troszczyli się o mnie”- dodaje piosenkarka.

Selena Gomez zaprezentowała kolejną odsłonę klipu “Lose You To Love Me”, który brytyjska reżyserka Sophia Muller w całości nakręciła Iphonem 11. Tym razem 27-letnia piosenkarka uzupełniła teledyski informacjami dotyczącymi realizacji filmików oraz o niej samej. Jak wyszło? Zobaczcie sami poniżej nagrania.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Selena Gomez oczarowała “Rare”

“Gomez ponownie wkracza w życie publiczne, z gracją i jasnością, co jest bardzo rzadkim zjawiskiem” – Rolling Stone, ****. “Na swoim nowym albumie „Rare”, Gomez wysyła zgrabną wiadomość, pełną subtelnej pełności siebie. (…) „Rare” to popowy prezent” – TIME. “Album pełen duszy. Jej głos jeszcze nigdy wcześniej nie brzmiał tak zmysłowo” – People.

“Pierwszy tak dobry album popowy Seleny” – Los Angeles Times. “Rare to jeden z lepszych popowych krążków, które ukazały się w ostatnim czasie” – Variety.

“Warto było czekać na Rare” – Stereogum, “Na Rare Selena Gomez prawdziwie się odradza. (…) „Rare” to popowa płyta w najczystszym sensie” – PAPER.

“Triumf – Billboard Selena Gomez powraca niewzruszona, to jej najlepsza płyta w dotychczasowej karierze” – Vulture, “Taneczna lekcja miłości do samego siebie” – Entertainment Weekly

▸ Przeczytaj również: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Lose You To Love Me

“Lose You To Love Me” oraz “Look At Her Now” promują najnowszy longplay wokalistki zatytułowany “Rare”. Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. W niedługim czasie wynik ten może się zmienić z uwagi na rosnącą sprzedaż nowego albumu “Rare”.

Look At Her Now
Selena Gomez rozgrzała do czerwoności Instagram
fot. instagram.com / krahs
Selena Gomez debiutuje w Cannes. Wygląda oszołamiająco (WIDEO)
fot. instagram.com/marissa.marino
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!