Siles nie tylko o kobietach w “ASP”. O czym rapuje?

Co się dzieje w klipie? O czym jest kawałek? Sprawdźcie szczegóły!

Siles nie tylko o kobietach w
fot. materiały prasowe

Siles prezentuje singiel zatytułowany “ASP”, do którego powstał teledysk z intrygującymi odniesieniami do filmów oraz zapadającą w pamięć scenografią. Zobaczcie klip poniżej na MUZOTAKT.pl

Siles powraca z mocnym uderzeniem. Klip do utworu “ASP” został zrealizowany w Łodzi, a reżyserował go Kornel Barwiński (barvinsky), który znany jest między innymi ze współpracy z Adim Nowakiem.

Podobnie jak poprzedni klip Silesa, “ASP” został zrealizowany przy pomocy kolektywu Widok, którego współzałożyciel, Janek Cisiecki, odpowiadał za zdjęcia. Przed kamerą wystąpili sam raper oraz Nela (Kornelia Tałajczyk), modelka pozująca wcześniej m.in. dla magazynu “Vogue”.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

O czym jest piosenka “ASP”?

Twórcy, zainspirowani tytułem “ASP”, subtelnie nawiązują do sztuki, jednak w obrębie swoich zainteresowań, czyli filmu. W kadrach można wyczuć odniesienia do takich dzieł jak “Lobster” czy “Matrix”. To wszystko zostało podkreślone wyrazistymi kostiumami w wykonaniu Claire Barrow i Kuby Wójcika oraz teatralną scenografią stworzoną przez Marię Seweryn (ma.svera).

Siles bezpośrednio wyśmiewa dziewczyny, które poprzez swój mocny makijaż i chęć wybicia się na portalach społecznościowych wyglądają jak “przecena laleczek w sklepach”, gloryfikując jednocześnie naturalne piękno, które artysta ukrywa pod hasłem “ASP”. Podkreśla również, że makijaż to nie jedyna maska, jaką potrafią przybrać kobiety.

▸ Przeczytaj również: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

ASP
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!