Miłość mojego brata w kinach od 7 lutego. Zobacz polski zwiastun

Miłość mojego brata w kinach od 7 lutego. Zobacz polski zwiastun
fot. screen YouTube

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu “Miłość mojego brata” w reżyserii jednej z ulubionych aktorek Xaviera Dolana – Moni Chokri. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Film “Miłość mojego brata” pokazywany był na ostatnim festiwalu w Cannes w sekcji Un Certain Regard, gdzie zdobył Nagrodę Jury Coup de Coeur.

Debiutująca w pełnym metrażu Monia Chokri tworzy przekonujący i przekomiczny, słodko-gorzki portret niełatwej relacji pomiędzy siostrą a bratem. Chwilami wzruszającej, kiedy indziej nieco toksycznej. Wiele w tym filmie dzieje się w dialogu, potwierdzając, że Chokri sporo się nauczyła od Xaviera Dolana, w którego „Wyśnionych miłościach” zagrała jedną z głównych ról.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Wygląda na to, że akademicka kariera Sophii stanęła pod dużym znakiem zapytania. Kobieta musi przełknąć gorycz porażki, gdyż nie udało jej się zdobyć wymarzonej pracy. Co więcej, jako bezrobotna zmuszona jest do tego, by przynajmniej na jakiś czas wprowadzić się do mieszkania brata.

Karim oraz Sophia znają się na wylot i nadspodziewanie dobrze odnajdują się w nowej sytuacji. Choć zupełnie różni, świetnie się ze sobą dogadują, spędzając razem całe dnie. Czas wypełnia im słodkie lenistwo, imprezy i niekończące się rozmowy na mniej lub bardziej poważne tematy. Sielanka nie trwa jednak wiecznie, a kończy się z chwilą, gdy Karim spotyka na swojej drodze atrakcyjną kobietę.

Film trafi do kin 7 lutego 2020 roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez w ODWAŻNEJ odsłonie. “Koniec milczenia” (WIDEO)

“Miłość mojego brata”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie