Dom smoka: Nowa “Gra o tron” nadchodzi! Kiedy premiera?

Gra o tron: Stacja HBO potwierdza oficjalną datę premiery nowego sezonu!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Spin-off serialu “Gra o tron” zatytułowany “House of the Dragon” (Dom smoka) trafi do widzów w 2022 roku.

Dom smoka: Co wiemy o spin-off serialu “Gra o tron”?! Informację o tym, że 10 odcinków serialu zatytułowanego “House of the Dragon” (Dom smoka) trafi do HBO w 2022 roku, przekazał dyrektor programowy stacji Casey Bloys.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy “Gwiazdy Muzyka Filmy”

Cykl opowie historię rodziny Targaryenów. Produkcja będzie osnuta na motywach, które pojawiły się w wydanej w 2018 roku książce “Ogień i krew” George’a R.R. Martina. Akcja toczy się w świecie znanym z “Gry o tron” rozpoczynając się około trzystu lat przed akcją cyklu powieści. Książka ma formę królewskiej kroniki opisujące panowanie rodu Targaryen od czasu, w którym Aegon I Zdobywca podbił Westeros, aż do śmierci Viserysa I. Najważniejszą postacią “Gry o tron” z rodu Targaryenów była oczywiście Daenerys Targaryen (Emilia Clarke).

Scenariusz stworzyli George R.R. Martin i Ryan Condal. Showrunnerami będą Ryan Condal i Miguel Sapochnik. Ten drugi zajmie się reżyserią kilku odcinków. Twórca wcześniej pracował przy oryginalnej “Grze o tron”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!