Michele Morrone czuje to! Zobacz GORĄCY klip do filmu “365 dni”

Michele Morrone czuje to! Zobacz GORĄCY klip do filmu 365 dni
fot. screen YouTube

Ten obraz Was na pewno rozgrzeje! W sieci pojawił się gorący klip do piosenki zatytułowanej “Feel It” – Michele Morrone. Singiel promujący erotyczny film “365 dni”.

Piosenkę z filmu “365 dni” pt. “Feel It” wykonuje sam Michele Morrone, czyli filmowy Massimo. Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu aktor i model, jednak jego pasją jest muzyka.

“Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem” – mówi o utworze Michele Morrone.

W teledysku “Feel It” wykorzystano nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu “365 dni”. Singiel jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Michele Morrone “Dark Room”. Płyta w rockowo-popowym klimacie będzie miała premierę w walentynki, czyli 14 lutego.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Film “365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie “365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

“365 dni” w kinach od 7 lutego 2020.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Feel It
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie