Aerosmith w Polsce 2020. Kto zagra z zespołem w Krakowie?

Aerosmith w Polsce 2020. Kto zagra z zespołem w Krakowie?
fot. instagram.com/aerosmith

Aerosmith zagrają już 12 lipca w Tauron Arenie Kraków. Na scenie Rival Sons wystąpią jako support.

Świeżo po odbyciu serii koncertów Deuces are Wild w Las Vegas amerykański rockowy zespół Aerosmith przyjedzie do Europy.

W 2020 roku, Aerosmith, kontynuując niezwykle udaną karierę, z okazji 50-lecia istnienia, zagra serię europejskich koncertów, od Włoch aż po Niemcy. Trasa ta będzie poprzedzona niezwykle serią koncertów Aerosmith w Las Vegas, która rozpoczęła się 6 kwietnia 2019, a zakończy 4 czerwca 2020.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu pięciu dekad od powstania.

Support Aerosmith

Rival Sons inspirują się głównie hard-rockiem i bluesem. Grupa powstała w 2008 roku w Kalifornii, a pierwszy materiał Rival Sons, zatytułowany “Before The Fire”, powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy jest ich najpopularniejszy dotąd krążek – “Pressure & Time”.

Obecnie mają już na koncie sześć studyjnych albumów. Rival Sons są znani przede wszystkim z wyśmienitych koncertów. Muzycy mieli już okazję występować u boku m.in. Alice Cooper, Kid Rocka i Judas Priest. Na koncie mają również supportowanie takich rockowych legend jak Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Mimo kilkukrotnych już wizyt w Polsce zespół wciąż cieszy się wzrastającą popularnością w naszym kraju i gra zawsze dla pełnych klubów.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Pressure and Time

Aerosmith zagrają 12 lipca w Tauron Arenie Kraków.

Aerosmith są laureatami czterech statuetek Grammy, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards czy dwunastu MTV Video Music Awards.

I Don’t Want to Miss a Thing
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie