MUZOTAKTDebiutyMagda Ruta prezentuje nowy singiel i zapowiada debiutancką płytę!

Magda Ruta prezentuje nowy singiel i zapowiada debiutancką płytę!
M

Młoda i wyrazista osobowość warszawskiej sceny muzycznej!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Magda Ruta kontynuuje dobrą passę i po ciepło przyjętym utworze “Wybujałe” zaprezentowała światu nowy singiel pt. “Nie wiem czy będę”. Piosenka jest już kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty artystki, która ukaże się 27 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

Materiały promocyjne partnera

Jej najnowszy singiel nosi tytuł “Nie wiem czy będę”. 

“Emocje zapisane w ciele. Ciało jest naszą mapą. Z biegiem czasu i dotykających nas doświadczeń życiowych, na naszym ciele rysują się plamy, piegi, zmarszczki i blizny. Niczym znaki topograficzne. Znaki te powiązane są z różnego rodzaju emocjami, które kryjemy w sobie. Nie wiem, czy będę to obawa kobiety przed otwarciem się na drugiego człowieka. Mieszanka ekscytacji i strachu, że nowo poznana osoba patrząc na mapę wyrysowaną na jej ciele zechce doszukiwać się legendy, która ukryta jest w środku” – opowiada o utworze Magda Ruta.

Zarówno “Nie wiem czy będę”, jak i poprzedni singiel “Wybujałe”, zapowiadają debiutancką płytę Magdy Ruty, która ukaże się 27 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Magda Ruta / Nie wiem czy będę
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA