070 Shake wydała debiutancki album „Modus Vivendi”

Album promują single „Under The Moon”, „Morrow”, „Nice to Have” oraz „Guilty Conscience”.

070 Shake wydała debiutancki album „Modus Vivendi”
fot. materiały prasowe

„Emo-rapowe »Dark Side of The Moon«… »Modus Vivendi« sugeruje zarówno wpływy Pink Floyd i Enyą, jak i Frankiem Oceanem” – czytamy w recenzji magazynu „Rolling Stone”. „Modus Vivendi” 070 Shake jest już dostępne w serwisach cyfrowych!

070 Shake zdobyła rozgłos po sesjach Kanye Westa w Wyoming z 2018 roku. Artystkę można było usłyszeć na albumie „ye” w kawałkach „Ghost Town” i „Violent Crimes”, pojawiła się też gościnnie na krążkach „Daytona” Pusha T i „Nasira” Nasa.

17 stycznia 2020 do serwisów cyfrowych trafił wyczekiwany album „Modus Vivendi”, pierwsze pełnowymiarowe solowe wydawnictwo 070 Shake. Na okładce znalazł się obraz Sama Spratta.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Jak mówi sama artystka:

„Modus Vivendi” to dokładne odzwierciedlenie tego, co czułam w trakcie tworzenia. Kiedy mam w sobie wiele silnych emocji, słowa wręcz wypływają ze mnie. Chciałabym dokonać zmian na lepsze na świecie. W znacznie szerszym znaczeniu niż tylko muzyka” – 070 Shake.

Debiut jednej z najciekawszych wschodzących wokalistek… Emo-rapowe „Dark Side of The Moon”… „Modus Vivendi” sugeruje zarówno wpływy Pink Floyd i Enyą, jak i Frankiem Oceanem – Rolling Stone, ****

Shake to wokalistka-kameleon, świetnie potrafi wyrazić gniew emo, wrażliwość gospel oraz emocjonalność r&b – Pitchfork.

To jedna z najbardziej zajmujących, enigmatycznych postaci na współczesnej scenie muzycznej. Surowy talent, innowacyjny sposób myślenia i odważny głos swojego pokolenia – HIGHSNOBIETY.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”
Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Guilty Conscience
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie