400 tysięcy widzów na filmie “Psy 3. W imię zasad”

400 tysięcy widzów na filmie Psy 3. W imię zasad
fot. screen YouTube

W miniony piątek na ekrany kin weszła długo oczekiwana kontynuacja kultowej serii Władysława Pasikowskiego – “Psy 3. W imię zasad”. Film w ciągu pierwszych 3 dni od premiery przyciągnął do kin 386 945 osób.

“Psy 3. W imię zasad” już teraz zobaczyło w kinach więcej osób, niż pierwszą część kultowego cyklu, która w 1992 roku przyciągnęła przed ekrany łącznie 301 tysięcy widzów.

To najlepszy weekend premierowy w karierze Władysława Pasikowskiego.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i “Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

W filmie grają Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Psy 3. W imię zasad
Poznajcie Olę z filmu Psy 3
fot. screen YouTube
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie