MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyAlicia Keys wystąpi w Polsce (DATA, MIEJSCE, BILETY)

Alicia Keys wystąpi w Polsce (DATA, MIEJSCE, BILETY)
A

REKLAMA
REKLAMA

Światowa ikona muzyki, piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – Alicia Keys wystąpi 20 lipca 2020 roku w TAURON Arenie Kraków podczas długo wyczekiwanej trasy: ALICIA – THE WORLD TOUR.

Alicia Keys zagra 20 lipca 2020 w Tauron Arena Kraków.

REKLAMA

Światowa ikona muzyki, piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy – Alicia Keys, ogłosiła wielce wyczekiwany powrót na scenę: Alicia – The World Tour. Podczas trasy koncertowej artystka zaprezentuje repertuar swoich światowych hitów w kultowych miejscach w Ameryce Północnej i Europie, w tym w legendarnym Radio City Music Hall w jej rodzinnym Nowym Jorku. Uznana piosenkarka, autorka tekstów, producentka odwiedzi główne miasta na obu kontynentach, m.in. Londyn, Paryż, Berlin, Atlanta, Toronto, Chicago, San Francisco czy Los Angeles.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Ola Ciupa piekielnie seksowna. Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (FOTO)

Alicia Keys to kobieta renesansu – piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy – artystka/autorka tekstów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka New York Timesa z najlepszymi wynikami sprzedażo-wymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu “Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć. Zbliżający się siódmy album studyjny Keys, “Alicia”, ma ukazać się wiosną 2020 roku. Alicia Keys wyda nową książkę “More Myself” 31 marca 2020 rroku.

Ogłoszenie trasy koncertowej następuje chwilę po publikacji zeszłej nocy ekscytującej dla fanów wiadomości, zawierającej okładkę oraz datę premiery jej siódmego albumu studyjnego. Światowa premiera płyty Alicia, odbędzie się 20 marca, za pośrednictwem RCA Records.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 23 stycznia o 10:00 i potrwa do poniedziałku, 27 stycznia o 09:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w piątek, 24 stycznia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 27 stycznia do 10.00.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od poniedziałku, 27 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Underdog

“Underdog” to trzecia pozycja z nadchodzącego, siódmego już albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. „Underdog” to mocna piosenka o wznoszeniu się ponad przeciwności.

„Niektórzy ludzie mogą uważać to słowo za słabe jako słowo negatywne, ale widzę je jako potężne słowo reprezentujące ludzi, którzy mogą być niedoceniani, a jednak wciąż stawiają czoło wyzwaniu i przekraczają oczekiwania” – tłumaczy tytuł piosenki Alicia Keys.

„Uwielbiam tę piosenkę, ponieważ dotyczy prawdziwego życia, prawdziwych ludzi i naszych doświadczeń. Wszyscy byliśmy w miejscu, w którym musieliśmy się przeciwstawić. To nigdy nie jest łatwe” – dodaje piosenkarka.

“To jeden z moich ulubionych tekstów. Mówią, że nigdy bym tego nie zrobiła, ale zostałam zbudowana, by przełamać formę’. Nie sądzę, żeby na planecie była osoba, która nie czułaby się w ten sposób” – tłumaczy artystka.

Alicia Keys
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Alicia Keys ma nowe, kolorowe włosy! Wygląda lepiej? (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA