Louis Tomlinson nie mógł pogodzić się z rozpadem One Direction?

Louis Tomlinson nie mógł pogodzić się z rozpadem One Direction?
fot. Instagram.com @louist91, @onedirection

Harry Styles, Niall Horan i Liam Payne nigdy nie ukrywali, że potrzebowali odpocząć od One Direction. Cała trójka była zadowolona z zawieszenia działalności grupy i świetnie sobie radziła występując solo. Tylko Louis Tomlinson długo nie mógł pogodzić się z nową rzeczywistością. Nie ułatwiały mu też tego tragedię w życiu osobistym.

Louis Tomlinson (28 l.) wielokrotnie podkreślał, że rozpad grupy One Direction był dla niego ogromnym zaskoczeniem. Brytyjski wokalista przez wiele tygodni nie mógł pogodzić się z myślą, że czeka go rola solisty.

W grudniu 2016 roku, trzy dni przed wydaniem pierwszego solowego singla „Just Hold On” zmarła jego mama na białaczkę. W marcu 2019 roku wydał utwór zatytułowany “Two of Us”, w którym składa hołd mamie. W tym samym czasie piosenkarz traci młodszą siostrę, Felicite umiera przez nagłe zatrzymanie krążenia po przedawkowaniu narkotyków.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Ola Ciupa piekielnie seksowna. Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (FOTO)

Louis Tomlinson debiutuje solo

Mimo tego trudnego czasu artysta znalazł w końcu siłę, by zająć się karierą solową. Jak widać pogodził się też z myślą, ze One Direction długo nie powróci na scenę.

Louis Tomlinson opublikował właśnie teledysk do piosenki zatytułowanej “Walls”. Za klip odpowiada Charlie Lightening. Singel “Walls”, tak jak poprzednie “We Made It” oraz “Kill My Mind” z 2019 roku, promuje debiutancki album Louisa Tomlinsona “Walls”, który ukaże się już 31 stycznia 2020 roku.

Przy okazji promocji nowego materiału Louis Tomlinson podczas szczerej rozmowy z magazynem Telegraph opowiedział między innymi o tym, jak się czuł, gdy One Direction podjęło decyzję o zawieszeniu działalności.

“Na początku byłem cholernie wściekły. Dużo i ciężko pracowaliśmy, wszyscy dookoła mówili, że byliśmy przepracowani, ale nie byliśmy przepracowani. Sądziłem, że przygotowałem się psychicznie na przerwę, ale za bardzo mnie to uderzyło. Dziś mimo, że nadal nie do końca rozumiem indywidualnych powodów każdego, szanuję je…” – wyznał Louis Tomlinson.

Louis Tomlinson nagrał z One Direction pięć albumów, z których ostatni to “Made in the A.M.” z 2015 roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Walls
Louis Tomlinson
Louis Tomlinson fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
One Direction
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
One Direction
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
One Direction
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!