Taylor Swift przerywa karierę? Jej mama ma guza mózgu!

Taylor Swift przerywa karierę? Jej mama ma guza mózgu!
fot. instagram.com/taylorswift

Taylor Swift wyznała, że przechodzi naprawdę ciężkie chwile. Piosenkarka w obszernym wywiadzie opowiedziała o swojej mamie, u której ostatnio zdiagnozowano guza mózgu. Co dalej z karierą amerykańskiej piosenkarki?

Taylor Swift we wtorek udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu Variety, w którym opowiedziała między innymi o chorobie swojej matki. Przypomnijmy, że w 2015 roku piosenkarka pierwszy raz poinformowała fanów, że jej mama Andrea walczy z rakiem piersi. Pomimo udanego leczenia nowotwór wrócił.

“Podczas leczenia znaleźli guza mózgu” – wyznała wczoraj piosenkarka.

„A objawy tego, przez co przechodzi osoba z guzem mózgu, nie przypominają tego, co kiedykolwiek przeżyliśmy z jej rakiem. Więc to był bardzo trudny okres dla nas jako rodziny – dodała Taylor Swift.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez zrobiła sobie WYMOWNY tatuaż. Nie uwierzycie gdzie (FOTO)

Taylor Swift przerywa karierę?!

Piosenkarka potwierdziła, że to z powodu mamy Andrei nie wyrusza w trasę koncertową, by promować ostatni krążek “Lover”. Warto zaznaczyć, że na albumie znalazła się piosenka poświęcona mamie artystki. Utwór “Soon You’ll Get Better” to dedykacja dla 62-letniej Andrei Swift..

„Każdy kocha swoją mamę, dla każdego z nas mama jest ważna” – tłumaczy artystka.

“Ale dla mnie ona naprawdę jest siłą przewodnią. Prawie każdą decyzję, którą podejmuję, najpierw uzgadniam z nią. Oczywiście mówienie o jej chorobie było naprawdę wielką sprawą” – dodaje smutna Taylor Swift.

Gwiazda przyznała, że wystąpi tylko na kilkunastu festiwalach muzycznych, ponieważ to mniejsze obciążenie niż kilka miesięcy być w trasie.

“Tak. To jest powód. To znaczy, nie wiemy, co się stanie. Nie wiemy, jakie leczenie wybierzemy. To była właśnie decyzja w tej chwili, na razie, o tym, co się dzieje. Chciałam móc występować w miejscach, w których nie występowałam tak często, i robić rzeczy, których wcześniej nie robiłam, na przykład Glastonbury. Wydaje mi się, że nie występowałam na festiwalach od samego początku mojej kariery – a są fajne i łączą ludzi w naprawdę fajny sposób. Ale chciałam też móc pracować tyle, ile mogę teraz, ze wszystkim, co dzieje się w domu. I chciałem wymyślić sposób, w jaki mogłabym zrobić obie te rzeczy” – tłumaczy Taylor Swift.

Przypomnijmy, że w Polsce Taylor Swift na żywo wystąpi 3 lipca 2020 roku w Gdyni na Opener Festival.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Kiedy nowy album Taylor Swift
fot. instagram.com/taylorswift
Shawn Mendes kochankiem Taylor Swift
fot. Twitter
Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami
fot. instagram.com/taylorswift
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie