Włoski producent Benny Benassi i australijska piosenkarka Vassy podjęli się współpracy nad nowym utworem!

Jej efektem jest utwór „Even If” – to piękna piosenka, która łączy w sobie charakterystyczne dla Benassiego brzmienia klawiszy, delikatnie elementy perkusji wyraziste house’owe rytmy, a wszystko to połączone ze zmysłowym wokalem Vassy’ego.

„Even If” to pierwszy utwór, który legendarny Benassi wypuścił w 2016 roku. Producent ma na swoim koncie m.in. wielki globalny hit „Satisfaction” wydany w 2003 roku oraz współpracę z Chrisem Brownem w 2011 roku, z której narodził się przebój „Beautiful People”.

Utwór zdobył #1 klubowej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych oraz znalazł się w TOP10 rozgłośni radiowych w całej Europie.

Jego kolejna kolaboracja, tym razem z wokalistą Gary’m Go przyniosła mu hit „Cinema”, którego remix w wykonaniu Skrillexa przez blisko 6 miesięcy utrzymywał się w TOP10 Dance Chart amerykańskiego iTunes oraz w międzyczasie zgarnął nagrodę Grammy w kategorii „Best Remixed Recording”.

Vassy to jedno z najgorętszych nazwisk muzyki klubowej, który zaistniał się na rynku w 2014 roku za sprawą Davida Guetty i Showteka.

Ich wspólny utwór „BAD” okazał się międzynarodowym hitem – teledysk do tej piosenki ma ponad 484 mln odtworzeń!

W 2015 muzyk podjął współpracę z Tiesto i KSHMR, a efektem jest hymn „Secret”, o którym wystarczy powiedzieć, że ma 64 mln odtworzeń na Spotify.

POSŁUCHAJ SINGLA
BENNY BENASSI & VASSY – EVEN IF