MUZOTAKTKonkursyZgłoś sięROCKOWE OGRÓDKI PŁOCK

ROCKOWE OGRÓDKI PŁOCK
R

REKLAMA
REKLAMA

XVIII Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2015

REKLAMA

„Rockowe Ogródki” są festiwalem, któremu kilkunastoletnia obecność na rockowej mapie Polski i wzbogacenie konkursu o szereg wydarzeń towarzyszących (warsztaty muzyczne, dźwiękowe, teledyskowe) szczęśliwie nie zrobiły krzywdy. Impreza nie popadła w instytucjonalną rutynę ani nie zmieniła się w pokarm dla medialnego molocha. Stało się tak za sprawą wyjątkowej aury tego miejsca (dziedziniec pubu o jakże zobowiązującej nazwie Rock 69) oraz wierności wobec założycielskiej idei, że najważniejsze są młode zespoły i słuchająca ich młoda publiczność. Rozpoczęta trochę na wariata działalność z czasem zyskała formalne ramy (powstało Stowarzyszenia Muzycznego Rockowe Ogródki), ale spontaniczna i żywiołowa atmosfera kilkunastu wakacyjnych koncertów – których przebieg bywa tyleż zaplanowany, co improwizowany na gorąco – pozostają niezmienne od lat. Nazwa festiwalu zobowiązuje: to nie są rockowe ogrody z równo przystrzyżonymi występami, gustami, oczekiwaniami. W lipcowe i sierpniowe wieczory spirytystycznie wzywa się tu niepokornego i wolnościowego Rockowego Ducha.
Zwycięzca konkursu Rockowych Ogródków otrzyma 2000 zł oraz przewidujemy nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Zainteresowane zespoły występem na Rockowych Ogródkach odsyłamy na naszą stronę www.rockoweogrodki.com.pl tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

XVIII Festiwal Rockowe Ogródki Płock 2015
Termin Festiwalu: 03.07.2015 –29.08.2015
Ilość koncertów: 18
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15.05.2015
Forma zgłoszeń: mp3 lub płyta demo z min. 3 utworami plus opis zespołu, zdjęcie i podpisany formularz, szczegóły w regulaminie,
Miejsce koncertów: Rock`69 Płock, Plac Narutowicza 2
Wstęp na koncerty: wstęp wolny
Producent Festiwalu: Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki

Internet: www.rockoweogrodki.com.pl

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA