VI Akademicki Przegląd Muzyczny

APM na szóstkę! Po raz szósty Radio Afera w porozumieniu z Samorządem Studentów Politechniki Poznańskiej rusza z Akademickim Przeglądem Muzycznym. Aby wziąć udział w eliminacjach wystarczy zgłosić swój zespół do 31 marca 2015 r. na jeden z podanych w regulaminie adresów.

Osiem najlepszych kapel zagra w półfinałach w klubie U Bazyla, a wyjątkowa trójka zostanie zaproszona na finał APM podczas Polibuda Open Air 2015. Zwycięzcy zagrają na Festiwalu Muzycznym Juwenalia Poznań 2015.

Pierwszy półfinałowy koncert już 16 kwietnia 2015 r., kolejny tydzień później – 23 kwietnia 2015 r.
O tym, kto zagra w półfinałach zadecyduje jury w składzie:
− Bartosz Synowiec – Szef Muzyczny Radia Afera
− Wojciech Dymaczewski – Szef Działu Informacji Radia Afera
− Bartłomiej Nowak – Szef Działu Promocji i Reklamy Radia Afera
− Jakub Kośmicki – Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Samorządu Studentów PolitechnikiPoznańskiej
“Liczymy, że brzmienia prezentowane przez młode kapele ponownie zaskocza zarówno studentów z samorzadu, jak i dziennikarzy muzycznych naszego Radia” – mówi Bartłomiej Nowak, Szef Działu
Promocji Radia Afera. “W poprzednich latach udało sie to takim formacjom jak: Materia, SDC Skrzydlasci, Omni Modo, Terrific Sunday, Eleanor Gray, czy Modemoiselle Carmel & The Zebras” – dodaje.

Szczegółowe informacje o zgłoszeniach i regulamin APM VI dostępny jest na stronie internetowej: www.afera.com.pl

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...