Nowy singel i teledysk zespołu Feel!

Premiera nowego singla i teledysku! Czwarty album zespołu jesienią Wspaniałe wieści mamy dla tych, którzy kochają piosenki Piotra Kupichy i grupy Feel. Zespół zapowiada na 2015 rok swój czwarty album studyjny! Jego zwiastunem jest singel i teledysk, “Twoje włosy rozwiał wiatr!”. Piosenka pasuje do wiosny, wtedy, kiedy łapiemy wiatr “życia”. “Twoje włosy rozwiał wiatr!” to doświadczenie grania w zespole, to wzloty i upadki, jakich doświadczamy żyjąc pełnią. Cokolwiek dzieje się w Waszym życiu, zawsze jest czas na to żeby “Twoje włosy rozwiał wiatr”- dodaje Piotr Kupicha

Grupa z Katowic singlem “Twoje włosy rozwiał wiatr” zapowiada czwartą płytę studyjną. Album nie ma jeszcze tytułu, ale w sprzedaży ma pojawić się jesienią. Piotr Kupicha już wcześniej zapowiadał, że nad piosenkami będzie pracował z artystami reprezentującymi różne stylistyki muzyczne.

Przypomnijmy, że Feel to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów minionej dekady. Powstał w 2005 roku w Katowicach z inicjatywy wokalisty, gitarzysty, kompozytora i producenta Piotra Kupichy. Laureat między innymi Fryderyka, MTV Europe Music Awards, Superjedynek, Telekamer, zwycięzca festiwalu w Sopocie. Debiutancka płyta Feel – “Feel” uzyskała status diamentowej za sprzedaż ponad 150 tys. egzemplarzy. Album “Feel 2” pokrył się platyną, a “Feel 3” złotem. Największe przeboje grupy to “A gdy jest już ciemno” i “Jak anioła głos”. Poza Piotrem Kupichą Feel tworzą: Łukasz Kożuch (klawisze), Michał Nowak (gitara basowa) i Michał Opaliński (perkusja).