Jeszcze nie opadły emocje po premierze nowego albumu “Embrace”, a już mamy kolejny singiel ze świetnym teledyskiem, zapowiedź wielkiej trasy koncertowej i nominacje IDMA.

To będzie następny, niezwykle ważny rok dla Armina Van Buurena! Po wielkim, komercyjnym sukcesie singli „Another You” i „Strong Ones” oraz świetnym przyjęciu „Off The Hook” w klubach na całym świecie, przyszedł czas na kolejny utwór z szóstego autorskiego albumu Armina Van Buurena pt. „Embrace”. Jest nim „Heading Up High”, flagowa produkcja promująca ostatnie studyjne dzieło tego niezwykle popularnego i utytułowanego Holendra. Współautorami utworu są panowie z holenderskiej grupy rockowej Kensington, która pod koniec 2015 roku koncertowała w naszym kraju.

Zespół z Utrechtu, ma na swoim koncie również epizod w polskiej edycji programu Must Be The Music. Efektem jest melodyjna, energetyczna produkcja z rockowym sznytem. W serwisie YouTube, na Spotify i innych platformach cyfrowych, singiel „Heading Up High” został odsłuchany już kilkanaście milionów razy. Całość dopełnia rewelacyjny teledysk, którego oficjalna premiera miała miejsce w poniedziałek, 8 lutego na kanale MTV. To z całą pewnością kolejny, przebojowy singiel Armina!

Świetna wiadomość napłynęła również z Miami, gdzie ogłoszono nominacje do nagród IDMA, czyli najbardziej prestiżowych wyróżnień na scenie klubowej, które są wręczane podczas Winter Music Conference.

Armin Van BuurenW tym roku, Armin Van Buuren otrzymał aż 14 nominacji w 12 kategoriach, m.in. za najlepszy utwór trance („Another You”, „Embrace”, „Stardust”), najlepszą kompilację („A State Of Trance 2015”), najlepszy album („Embrace”), najlepszego producenta, najlepszego artystę, najlepszego DJ’a na świecie czy najlepszego DJ’a w Europie. Z kolei należąca do niego wytwórnia Armada Music, otrzymała łącznie niewiarygodną ilość 29 nominacji w 20 kategoriach, m.in. jako najlepszy label (pięć zwycięstw z rzędu, od 2009 do 2013 roku i nominacja w tej kategorii co rok), a jej szef Maykel Piron jako najlepszy promotor. WMC odbywa się każdego roku na Florydzie. Wraz z 60.000 gośćmi z 70 krajów, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej. Laureaci IDMA zostaną ogłoszeni już po raz 31.

W tym roku rusza również wielka trasa koncertowa Armin Only Embrace, promująca ostatni studyjny album Armina Van Buurena. Po raz kolejny będziemy świadkami wielkiego muzycznego show, które zawita do wielu krajów na całym świecie. Początek zaplanowany został na 6 i 7 maja w Amsterdamie. Kolejne lokalizacje zostaną ujawnione niebawem. Trwa również cykl imprez z okazji 750 epizodu audycji „A State Of Trance”, na których oprócz Armina występują również inne gwiazdy muzyki trance.

ZOBACZ TELEDYSK
ARMIN VAN BUUREN – HEADING UP HIGH

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!