Legenda polskiego rocka oraz najmodniejszy obecnie polski raper dołączają do obsady Life Festival Oświęcim 2016!

Perfect i Taco Hemingway wystąpią na stadionie MOSiR w niedzielę, 19 czerwca, przed supergrupą Queen + Adam Lambert! Każdy fan muzyki w Polsce zna takie kawałki, jak “Autobiografia”, “Chcemy być sobą”, czy “Niepokonani”, królujące od lat na playlistach największych stacji radiowych w kraju.

Perfect jest obecny na scenie od ponad 35 lat – w zeszłym roku zespół obchodził wyjątkowy jubileusz, uczczony trasą koncertową, podczas której odwiedził przeszło 30 miast.

Tytuł “Artysty 25-lecia” Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) ubiegłorocznym festiwalu w Opolu, 1. miejsce na liście Polski Top Wszech Czasów Radiowej Trójki – to tylko kilka dowodów na to, że Perfect wciąż jest absolutną gwiazdą i numerem jeden na polskiej scenie muzyki rockowej.

Z kolei Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hip-hopowe, z którego się wywodzi.

Artysta ma na koncie występy na największych polskich festiwalach, wyprzedaną trasę koncertową oraz podium na liście sprzedaży albumów OLiS. Na debiutanckiej płycie “Trójkąt warszawski” oraz późniejszej “Umowie o dzieło” uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce.

Perfect oraz Taco Hemingway dołączają do ogłoszonych wcześniej artystów Life Festival Oświęcim 2016: Eltona Johna, formacji Queen + Adam Lambert oraz Johna Newmana i Dawida Podsiadły. Kolejne szczegóły programu LFO wkrótce!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!