Kategoria Zapowiedź płyty

Bars and Melody z płytą „SADBOI” – idealną dla Pokolenia Z

„SADBOI” – najnowszy album Bars and Melody – to wydawnictwo skrojone na 2020 rok. Na krążku duet porusza takie tematy jak miłość, samotność, zmiany klimatu, depresja, strach przed porażką, myśli samobójcze, odwaga, pewność siebie i zaufanie. „SADBOI” to płyta, której Pokolenie Z potrzebuje teraz bardziej niż kiedykolwiek, to kalejdoskop współczesnych emocji podany w postaci nowoczesnego popu.

Droga Bars and Melody rozpoczęła się w 2014 roku za sprawą złotego przycisku w brytyjskiej edycji „Mam talent!”. Leondre Devries i Charlie Lenehan, wówczas kolejno 13- i 15-letni, zachwycili Simona Cowella wykonaniem utworu „Hopeful”. Bardzo szybko trafili na promocję do Azji czy do Stanów, gdzie pojawili się m.in. u Ellen DeGeneres. Debiutancki album duetu pokrył się platyną w Polsce.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

„SADBOI” to trzeci pełnowymiarowy album studyjny Bars and Melody i pierwszy pod szyldem Better Now Records, wytwórni należącej do Universal Music Group. Świetnie przyjęte single  „Lighthouse”, „Waiting for the Sun” oraz „Love to See Me Fail” były zapowiedzią nowego, bardzo ekscytującego rozdziału w karierze Bars and Melody. Na „SADBOI” trafiło ostatecznie 12 utworów, w tym duety z Mike Singerem i Moniką Lewczuk. Pełna tracklista poniżej.

W #BAMFAM nie ma upiększających filtrów. Leo i Charlie potrafią przetłumaczyć ciężkie czasy na pełne nadziei hymny, które odganiają demony życia codziennego za pomocą olbrzymiej dawki pozytywnych emocji. – Czujemy wielką bliskość z naszymi fanami, z #BAMFAM. Każdy z nich ma wyjątkowe historie, a my cieszymy się, że możemy pomagać słuchaczom w tym samym stopniu, jak oni pomagają nam. Bez fanów bylibyśmy nikim. To nasze najcenniejsze źródło inspiracji – mówi Charlie.

» Wybrane dla Ciebie

Jedną z takich historii wokaliści opowiadają w tytułowym utworze z płyty, „SADBOI”. To najbardziej osobisty kawałek w dotychczasowym dorobku BAM. Jak mówi Leo: – Czujemy wielki smutek, gdy wszystko dookoła wygląda tak, jakby nasz świat zbliżał się do końca. „SADBOI” to osoba, która śpi do późna i pławi się w negatywnych emocjach, głównie w wirtualnym świecie, a jednocześnie czuje się niezrozumiana przez społeczeństwo. Musieliśmy odnieść się do tego zjawiska – chcemy poruszać sprawy, które mogą wywoływać zakłopotanie, dlatego tak bardzo potrzebny jest głos w temacie.

Bars and Melody – „SADBOI” – tracklista:

1. Ain’t Got You
2. Invisible
3. Sadboi
4. I Can’t Wait
5. Addicted
6. Fuego ft. Monika Lewczuk
7. Bloodshots
8. Restart
9. Teenage Romance ft. Mike Singer
10. Lighthouse
11. Waiting For The Sun
12. Love To See Me Fail

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

W premierowy weekend „SADBOI” do sieci trafił nowy klip Bars and Melody do piosenki „Addicted”:

Addicted
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
Podaj dalej
Dowiedz się więcej na temat: Bars And Melody
Redakcja MUZOTAKT.pl