Młoda, a zarazem doświadczona i utalentowana wokalistka Magdalena Wasylik podjęła się interpretacji znanego utworu Ariany Grande „Focus”. Wraz z doświadczonymi muzykami stworzyli akustyczną wersję piosenki.

O Magdzie zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w programie “The Voice of Poland”, gdzie wystąpiła w wybuchowym duecie z Magdaleną Tul, śpiewając w bitwie piosenkę Rihanny „Only girl (in the World)”. I choć przegrała ona bitwę, to umiejętnościami i energią na scenie nie odbiegała od swojej starszej koleżanki, a już rok po występie w programie Magda wydała swoje dwa single: „Nie” oraz „Czekam”.

Magda jest także aktorką dubbingową. Jej głosem mówią znane postacie z bajek, np.: Dora z bajki „Dora poznaje świat”, Ally z serialu „Austin&Ally” czy Świnka Pepa. Dodatkowo jej głosem śpiewa słynna Anna z „Krainy lodu”.

Ostatnio wokalistkę mogliśmy usłyszeć na wspaniałym pokazie filmu „Kraina lodu” z muzyką graną na żywo w Tauron Arenie Kraków, a dziś nie zwalniając tempa prezentuje ona swoje najnowsze dzieło.

Wraz z perkusistą Kubą, gitarzystą Andrzejem i basistą Mateuszem postanowili stworzyć akustyczny projekt, który będą prezentować w polskich klubach. Perkusje w piosence zastąpiono cajonem, czyli drewnianym instrumentem perkusyjnym pochodzącym z Afryki, a gitarę elektryczną zamieniono na akustyczną.

„Focus” to pierwszy utwór zaaranżowany przez zespół, ale z pewnością nie ostatni!

Czekamy na koncerty, a już teraz zapraszamy do słuchania!

Skład:
Magda Wasylik – polska piosenkarka, aktorka dubbingowa. Uczestniczka II edycji programu The Voice of Poland. Studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Mateusz Tomaszewski – basista, producent muzyczny, pochodzi ze Starachowic. Ma bogate doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Występował na jednej scenie z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny. W swoim dorobku ma dwie autorskie płyty.

Kuba Stanik – perkusista, pochodzi ze Starachowic. Przygodę z muzyką zaczął w wieku 6 lat. Mimo swojego młodego wieku, posiada bogate doświadczenie sceniczne i studyjne oraz kilkuletnie doświadczenie w przekazywaniu swoich umiejętności i wiedzy o grze na zestawie perkusyjnym. Jest propagatorem groovovego, nowoczesnego grania.

Andrzej Jaworski – Muzyk sesyjny, gitarzysta, kompozytor i aranżer. Student gitary jazzowej w klasie prof. Karola Ferfeckiego na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współpracował/współpracuje z wieloma artystami z polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej (m.in. Bryan Adams, Lanberry, Nicola Palladini, chór Gospel ZPS z Natalią Niemen, Sławek Uniatowski, Magda Wasylik).

ZOBACZ AKUSTYCZNY WYSTĘP
MAGDALENY WASYLIK – FOCUS

POSŁUCHAJ SINGLA
CZEKAM

POSŁUCHAJ SINGLA
NIE

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!