Mamy nowy singiel Margaret, który bierze udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji!

Już teraz sprawdźcie więcej szczegółów i posłuchajcie singla, z którym Margaret wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016!

W 2013 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Thank You Very Much”, który znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38. pozycję w Austrii i 22. miejsce we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał jej wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku.

W lipcu 2013 piosenkarka reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce. W międzyczasie wydała minialbum “All I Need”, który znalazł się na 50. miejscu listy OLiS, najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Na początku 2014 roku został wydany jej singel „Wasted”, notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Latem wokalistka stworzyła „Start a Fire”, który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Singel znalazł się ponadto na 10. miejscu listy AirPlay.

Pod koniec sierpnia ukazał się jej debiutancki album studyjny “Add the Blonde”. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży oraz uzyskało status platynowej płyty.

W 2015 roku jej kolejny singel – „Heartbeat” – uplasował się na 11. pozycji listy dwudziestu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.

Pod koniec 2015 roku premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – “Just the Two of Us”, nagrany w duecie z Mattem Duskiem.

Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

Młoda wokalistka potwierdziła, że nowy singiel zatytułowany “Cool Me Down” to propozycja na Eurowizję 2016.

Margaret
okładka nowego singla “Cool Me Down”

Polscy i zagraniczni fani Eurowizji zauważyli znaczące podobieństwo utworu “Cool Me Down” do Rihanny. W sieci pojawiły się liczne komentarze na ten temat.

Faktycznie, polska wokalistka momentami brzmi dokładnie jak sławna Barbadoska. To atut, czy może przeszkoda w walce o ewentualne zwycięstwo na Eurowizji 2016?

[polldaddy poll=9313970]

POSŁUCHAJ SINGLA
MARGARET – COOL ME DOWN

Margaret
Cała piosenka Cool Me Down

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!