“Patrycja Markowska Na Żywo” DVD/CD premiera już 13 kwietnia!

Koncert Patrycji Markowskiej to niczym dobry film: zaskakuje zwrotami akcji, trzyma w napięciu a ekscytacja przeplata się z melancholią. Wszystko za sprawą charyzmatycznych bohaterów, efektownych ujęć i znakomitej ścieżki dźwiękowej. Takie jest właśnie najnowsze wydawnictwo artystki – “Patrycja Markowska Na Żywo”. W 2013 Patrycja wydała płytę pt. “Alter Ego”, która została doceniona przez recenzentów i publiczność, a przez fanów została okrzyknięta najlepszą w karierze artystki. Sukces trasy koncertowej promującej ten album stał się inspiracją do rejestracji i wydania koncertu w formacie DVD.

1 Października 2014r publiczność zgromadzona w łódzkim klubie Wytwórnia była świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Na specjalnie przygotowanej scenie, przy niesamowitej oprawie świateł i dźwięku, artystka zaprezentowała utwory z ostatniej płyty Alter Ego oraz najbardziej znane przeboje ze swojego repertuaru. Utwory takie jak “Jeszcze raz”, “Deszcz” czy “Świat się pomylił” w aranżacjach koncertowych brzmią jeszcze lepiej i ciekawiej. Na scenie nie zabrakło również gości… Pojawili się Artur Gadowski – wokalista zespołu IRA oraz Wojtek Horny, muzyk znany z m.in. z zespołu O.N.A.

Poza koncertem na Albumie znajdują się wyjątkowe bonusy pokazujące najważniejsze momenty z koncertowego życia zespołu wraz z unikatowymi materiałami z prób bardzo rzetelnie oddające tamtejszą, rock&roll’ową atmosferę.

Premiera płytowa przewidziana jest na 13 kwietnia 2015 r. Album “Patrycja Markowska Na Żywo” będzie zawierać płytę DVD będącego zapisem całości koncertu wraz z dodatkami oraz płytę CD z największymi przebojami Artystki. W sklepach pojawi się osobno płyta CD.