Nowy teledysk Natalii Szroeder “Lustra”!

Znana ze współpracy z Liberem wokalistka Natalia Szroeder ujawniła swoją piosenkę na Eurowizję 2016. To właśnie Liber jest autorem tekstu piosenki “Lustra”, z którą Natalia zgłosiła się na Eurowizję.

Klip jest zapowiedzią płyty Natalii, nad którą obecnie pracuje. Artystka singlem “Lustra” jednocześnie otwiera swoją solową drogę muzyczną.

Utwór mówi o niespełnionej miłości i o powracającej karmie. Kobiety najczęściej cierpią w samotności, dlatego taki właśnie jest teledysk. Pojawiające się momentami obrazy małej dziewczynki, symbolizują kobiecą bezbronność, bezradność i delikatność wobec, często brutalnej, rzeczywistości.

“Lustra” są zarazem zapowiedzią płyty Natalii Szroeder, nad którą obecnie pracuje. Razem z wokalistką muzykę napisali Szymon Chodyniecki, Marcin Górecki Przemysław Puk oraz Jarosław Baran, którzy zajęli się też produkcją, miksem i masteringiem nagrania.

“To była dość spontaniczna decyzja” – mówi Natalia w RMF FM o swoim zgłoszeniu do krajowych preselekcji do Eurowizji. Szroeder znalazła się w gronie dziewięciu finalistów jako jedyna z piosenką śpiewaną po polsku. Wykonawcę, który będzie reprezentował Polskę podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie, poznamy 5 marca.

[polldaddy poll=9313970]

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA SZROEDER – LUSTRA

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!