Wygraj album “RobGitarnik i Przyjaciele 2011-2014”

Miłosc, radosc, pasja i pozytywna energia! To własnie przychodzi na mysl słuchajac płyty zatytułowanej “RobGitarnik i Przyjaciele 2011-2014”! Takie tez jest przesłanie! Album ten, to juz drugie wydawnictwo znakomitego gitarzysty, kompozytora i producenta muzycznego z Czestochowy Roberta Madziarza, który znany jest pod pseudonimem artystycznym RobGitarnik. Znajdziemy tu kompozycje Roberta do tekstów znakomitych Artystów takich jak: Sylvia Napora, Piotr Brodzinski, Ola Kowacka, Tomek Orlinski, czy Raper SpZoo (którzy zaspiewali na płycie), oraz Mariusza Jasionowicza i Małgorzaty Izynskiej czestochowskiej poetki. Poznamy tez Roberta jako autora i współautora tekstów, a takze jako – debiutanta w tej roli – wokaliste!

Pierwszy singiel – “Uwierz w siebie” – zapowiadajacy płyte, stał sie oficjalnym Hymnem Pozytywni.co.uk . Jest to projekt, który ma na celu kreowanie dobrego wizerunku Polaków w Wielkiej Brytanii. Filozofia twórców jest prosta: “Badz pozytywny, miej pasje, a cały swiat bedzie z Toba!”. W lutym br. powstanie do tego utworu teledysk, który bedzie krecony w Londynie.

Drugi singiel promujacy ta płyte to “Tylko Ja i Wiatr” z goscinnym udziałem wyjatkowo utalentowanego wokalisty Piotra Brodzinskiego. Przenosi on nasza wyobraznie w zupełnie inny wymiar swiadomosci tym samym pozwalajac na chwile zatrzymac sie i poddac charyzmatycznemu brzmieniu wokalu Piotra przy kojacych dzwiekach gitary Roberta. „Czasem trzeba umrzec by móc urodzic sie na nowo, upasc by móc sie podniesc i zrobic krok w przód…czasem trzeba odrzucic wszystko co przez lata wydawało nam sie sensem naszego zycia, by móc odnalezc to co naprawde jest w nim wazne”. Na płycie znalazło sie 16 utworów, z czego piec to utwory premierowe, kolejne siedem – to wydane na przestrzeni ostatnich trzech lat single, oraz bonus w formie trzech piosenek promujacych ogólnopolskie akcje, do których Robert Madziarz komponował i produkował muzyke tj: „Pomaganie jest trendy II” w której udział wzieli: Thruth Hurts, Krzysztof Cugowski, Alicja Wegorzewska, Magda Femme, Michał Milowicz, Krzysztof Antkowiak, Tomasz Puzon, Iga Wyrwał, Artur Chamski, Syn Prezydenta, Sabina Jeszka, Gorzki, RobGitarnik. „Mistrza nie zatrzymasz” – Sportowcy Dzieciom w której udział wzieli: Otylia Jedrzejczak, Tomasz Puzon Jamaki, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta, Jan Błachowicz, Albert Sosnowsk, Jacek Wszoła ,Piotr Małachowski , Andrzej Supron , Piotr Reiss, Marcin Urbas, RobGitarnik.

„Pomaganie jest trendy III” w której udział wzieli: Radek Liszewski , Michał Wisniewski, Gorzki, Sara Chmiel (Łzy), Patty, Jane, Sylvia, GrooveBusterz, Gorzki.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Zasady konkursu dostępne na fanpage MUZOTAKT.pl

Konkurs trwa do 15 kwietnia 2015r.
Życzymy powodzenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...