Awolnation w hołdzie kobietom – kontrowersyjny klip “Woman Woman” już teraz do obejrzenia!

Pamiętacie słynny ‘rozebrany’ klip Beloved „Sweet Harmony” ? Prawie ćwierć wieku później uwielbiana w Polsce amerykańska formacja Awolnation nagrała video, które pod wieloma względami śmiało można porównywać z tamtym dziełem.

„Woman Woman” to najnowszy singiel z ostatniej płyty zespołu, zapowiadający jego wspólną z Fall Out Boy trasę po Ameryce Północnej. Kontrowersyjny klip do utworu wyreżyserował Marc Klasfeld, twórca videoklipów Foo Fighters, Jay-Z i Red Hot Chili Peppers.

„Marc idealnie zrozumiał przesłanie piosenki. Pomógł stworzyć obraz współgrający z dźwiękiem, pokazujący kobiety zachowujące się naturalnie w nienaturalnej sytuacji: grające w zespole całkiem nago” – mówi lider i mózg Awolnation, Aaron Bruno.

Klasfeld dodaje „To hymn złożony kobietom. Nie używaliśmy żadnego make-up’u, nie skorzystaliśmy z pomocy stylistów, bo żadna z pań na klipie nie miała na sobie ubrania.”

Awolnation„Woman Woman” pochodzi z drugiej płyty Awolnation, wydanej w ub.r. ‘Run’. Zespół najbardziej znany jest z przeboju „Sail” , który jest oficjalnie najdłużej notowanym utworem na amerykańskiej liście Billboardu a w Polsce popularność zdobył rok temu dzięki użyciu go w reklamie portalu internetowego.

ZOBACZ TELEDYSK
AWOLNATION – WOMAN WOMAN

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!