ProLogic Music i Sony Music Poland, wraz z Belotto Events oraz agencją SoundTrade, mają zaszczyt zaprosić na jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Najbardziej utytułowany DJ na świecie Armin Van Buuren i jego wielkie show, ponownie w Polsce!

W tym roku mija 10 lat od pierwszego występu Armina Van Buurena w naszym kraju, 6 lat od jednego z najlepszych polskich eventów wszech czasów „A State Of Trance 450” we Wrocławiu i 5 lat od pamiętnego „Armin Only” w stolicy Wielkopolski.

Trudno w to uwierzyć, ale od 19 lutego 2011 roku nie mieliśmy w Polsce imprezy sygnowanej nazwiskiem i marką Armin Van Buuren, czas więc najwyższy na wielki powrót jednego z najpopularniejszych DJ’ów wszech czasów!

Pierwsze przecieki o możliwej organizacji „Armin Only: Embrace” w kraju nad Wisłą, spowodowały wśród polskich fanów muzyki trance niesamowite poruszenie – już dawno żaden event nie wywołał takiego podniecenia i ekscytacji. A także niedowierzania, bo większość komentatorów poddawała w wątpliwość fakt, że „Armin Only” może do nas powrócić.

A jednak to prawda! 14 maja 2016 roku, Armin Van Buuren ze swoją liczą ekipą produkcyjną przyleci do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Koncert będzie promował jego ostatni autorski album „Embrace”, który dostępny jest w sprzedaży.

Warto dodać, że będzie to pierwsza po holenderskiej edycja „Armin Only: Embrace”, rozpocznie się bowiem zaledwie tydzień po premierze w Amsterdamie. Polskie „Armin Only” odbędzie się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku, która jest wymarzonym miejscem na tego typu, potężne przedsięwzięcia. A przy okazji to hala, gdzie nigdy wcześniej nie organizowano elektronicznych eventów na taką skalę.

28 lutego, o godzinie 16:00 na portalach FTB.pl oraz Wlotki.pl wystartowała sprzedaż biletów na „Armin Only: Embrace – Poland”. Promocyjna, pierwsza pula w cenie 99 PLN wyprzedała się w ciągu kilkudziesięciu sekund! Druga w cenie 134 PLN skończyła się po kilku minutach. Natomiast trzecia, w cenach 149 PLN (sektor A) i 189 PLN (sektor B), w ciągu zaledwie jednego dnia! To absolutny rekord!

Tak ogromnego zainteresowania eventem z Arminem w roli głównej, nie było w Polsce jeszcze nigdy.

W chwili obecnej, w sprzedaży dostępna jest czwarta pula, w cenach 169 PLN (sektor A), 230 PLN (sektor B) i 190 PLN (sektor C), a także bilety VIP za 700 PLN.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!