22-letnia Anna Naklab udowodniła, że determinacja w dążeniu do celu musi zakończyć się sukcesem!

Miniony rok bez wątpienia był punktem zwrotnym w jej karierze. Najpierw jej debiutancki singiel „Wicked Games” wspiął się do Top10 hitów w Wielkiej Brytanii oraz zdobył status platyny w Australii i Holandii.

Kolejny utwór, cover przeboju Reamonn –„Supergirl” – nagrany wspólnie z Alle Farben & YOUNOTUS – potwierdził jej dominację na europejskich listach przebojów. „Supergirl” stała się hitem #1 w polskich stacjach radiowych, osiągając status platyny w Polsce i Niemczech oraz złota w Austrii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Obecny rok zapowiada się dla Anny jeszcze bardziej ekscytująco. Artystka planuje wydać EP-kę “Whole”, na której znajdą się najpiękniejsze perełki, które nagrała podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich.

Dwie autorskie kompozycje Naklab, w których jej unikalny głos, chwytliwe melodie i subtelne brzmienie elektroniczne tworzą taneczny koktajl muzyczny.

Tytułowy singiel “Whole” wraz z akustycznym, soulowym utworem “Circles Around the Sun” sprawią, że już teraz poczujecie wakacyjny klimat – a wszystko to za sprawą głosu Anny Naklab!

POSŁUCHAJ SINGLA
ANNA NAKLAB – WHOLE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!