Ania Dąbrowska wraca z nową płytą i klipem nie tylko dla naiwnych marzycieli!

Ania Dąbrowska długo kazała czekać na swój nowy album! W dniu premiery ma dla swoich fanów całą masę niespodzianek! Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi.

To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo.

Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.

Od dziś najnowszy album Ani Dąbrowskiej zatytułowany „Dla naiwnych marzycieli” można znaleźć na półkach sklepowych oraz w serwisach streamingowych!

W sklepach znajdziecie dwie wersje albumu. Wersja podstawowa zawiera 10 utworów. Wersja limitowana natomiast wzbogacona jest o dodatkowy album CD, na którym znalazło się 8 dodatkowych utworów!

Lista utworów na nowym albumie:

1. Nieprawda
2. Gdy nic nie muszę
3. Bez Ciebie
4. Nie patrzę
5. Naiwny marzyciel
6. W głowie
7. Poskładaj mnie
8. Oddycham
9. Staraj się nie czuć
10. I’m trying to fight it

Ania Dąbrowska zadebiutowała w programie „Idol” ponad dekadę temu. Do tej pory nagrała pięć albumów, z czego cztery pokryły się platyną, z wyjątkiem debiutanckiego, który otrzymał miano złotej płyty. Łącznie sprzedała ponad 300 tysięcy egzemplarzy.

ZOBACZ TELEDYSK
ANIA DĄBROWSKA – W GŁOWIE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!