MUZOTAKTMUZYKANowy singielAvril Lavigne wraca po chorobie - znamy już okładkę nowego singla

Avril Lavigne wraca po chorobie – znamy już okładkę nowego singla
A

REKLAMA
REKLAMA

Avril Lavigne nagrała nową piosenkę zatytułowaną “Fly”. Nieopublikowany jeszcze utwór został hymnem 2015 Special Olympics w Los Angeles. Kiedy nastąpi premiera kawałka? Znamy już okładkę singla!

REKLAMA

Kanadyjska piosenkarka nagrała z myślą o swojej fundacji The Avril Lavigne Foundation utwór “Fly”, który opowiada o jej podopiecznych. Z oficjalnego oświadczenia wynika, że piosenka została również hymnem XIV Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015. Odbywająca się w tym roku w Los Angeles impreza to zawody sportowe dla zawodników z upośledzeniem umysłowym. Wydarzenie potrwa od 25 lipca do 2 sierpnia w Los Angeles.

Singiel “Fly” ujrzy światło dzienne najpóźniej w lipcu. Avril na początku stycznia podzieliła się na Twitterze fragmentem tekstu tej pisoenki:

Just reach up, don’t give up until you’ve touched the sky.
Just reach up, don’t give up until you’ve realized that we were all meant to fly.

Dla niecierpliwych fanów Avril mamy dobrą wiadomość. Artystka przygotowuje niespodziankę, która ma się ukazać już w lutym. Część fanów spekuluje, że może chodzić o obiecane przed miesiącami teledysk do piosenki Give You What You Like, która miała zostać singlem z ostatniej płyty wokalistki.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA