Nagrodzona za najlepszy debiut nagrodą Grammy wokalistka Meghan Trainor powraca z nową płytą i zwiastującym ja pierwszym singlem!

Krążek ‘Thank You’ zapowiada piosenka „No”, który już teraz można posłuchać na Spotify!

Premiera całej płyty zaplanowana jest na 13 maja 2016 a już teraz zamówić ją można m.in. na iTunes.

„No” pokazuje zupełnie nową stronę Meghan – nie bojąca się wyrażania swojej opinii wokalistki pewnej potęgi swojego głosu.

Utwór to zresztą kolejny dowód potwierdzającą jej sprawność do pisania melodyjnych, wpadających w ucho piosenek. Balansując miedzy popem i hip-hopem z lat 90-tych, artystka nagrała kolejny przebój, który zostaje w głowie długo po przesłuchaniu. Oryginalną produkcję zapewnił Ricky Reed, odpowiedzialny m.in. za hity Jasona Derulo i Pitbulla.

Premiera utworu ma miejsce kilka tygodni po tym, jak Meghan Trainor zdobyła najważniejszą amerykańską nagrodę muzyczną – Grammy – w kategorii ‘Najlepszy Debiut’.

W większości stacji radiowych – także w Polsce – na playlistach obecny jest jeszcze jej poprzedni singiel – duet z Johnem Legendem “Like I’m Gonna Lose You”. Największym przebojem Meghan wciąż pozostaje kawałek ‘All About That Bass’, który był jednym z najczęściej odtwarzanym (w radiach i internecie) utworem roku 2015.

POSŁUCHAJ SINGLA
MEGHAN TRAINOR – NO

https://www.youtube.com/watch?v=yaoBjXnzkNY

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!