Michał Szpak podziękował fanom za głosy i skomentował falę hejtu, która pojawiła się w internecie tuż po ogłoszeniu wyników polskich preselekcji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji!

Przypomnijmy, w sobotę 5 marca 2016 roku odbyły się polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Wygrał je Michał Szpak z piosenką “Color of Your Life”, pokonując m.in. Edytę Górniak i Margaret, które był głównymi faworytkami polskich preselekcji.

Po ogłoszeniu wyników w internecie aż zawrzało – wielu fanów Eurowizji nie zgadzało się z werdyktem, choć przecież Michał Szpak został wybrany głosami widzów, a nie jury jak odbywało się to w poprzednich latach.

MICHAŁ SZPAK JEDZIE DO SZTOKHOLMU!

Decyzję o wyborze polskiej piosenki na Eurowizję 2016 podjęli telewidzowie. Piosenka Michała Szpaka otrzymała najwięcej sms-ów i pojedzie do Sztokholmu na konkurs, który odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016 roku. Wokalista zdobył 35,89 % głosów poparcia od widzów Telewizyjnej Jedynki.

Zobaczcie, co napisał Michał Szpak na Instagramie:

“Dziękuję!
Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaje sobie pytanie: “To prawda Szpaku? To wszystko jest prawdą?” Wiem że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę że pokonkursowe rozlewanie krwi na portalach nie ma sensu. Wyniki zostały ogłoszone, każdy miał równe szanse. Darujcie wiec sobie drodzy przeciwnicy bo biegu rzeki zawrócić nie można tak jak i wyników głosowania które okazały się dość niepodważalne. Teraz zamiast się wykłócać i wymyślać przedziwne teorie skupmy się na Tym by spróbować stać się jednością. Zwyciężyłem, wszystkim wspaniałym z którymi na scenie dane mi było przebywać, dziękuje!
Każdy występ z 8 pozostałych wykonów zapierał dech w piersiach. Jestem dumny że mogłem stać z Wami na scenie i wymienić mam nadzieje szczere uśmiechy. Niepogodzonym życzę aby się pogodzili a tym których serca zdobyłem DZIĘKUJE, JESTEŚCIE NIEWIARYGODNI. ✌?️???
#winner #preselekcje @eurovision #song #contest #thankyou #somuch #poland”

To już drugi wielki sukces muzyczny Michała. Podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobył tytuł „SuperPremiery 2015”. Na utwór „Jesteś bohaterem” zagłosowała największa ilość telewidzów, co zagwarantowało olbrzymi sukces i główną nagrodę.

Czy Michał Szpak ma szansę wygrać Eurowizję 2016?

POSŁUCHAJ
COLOR OF YOUR LIFE

https://www.youtube.com/watch?v=iyRu1lzRg3k

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!