Chcesz wystąpić na deskach legendarnego Amfiteatru Opolskiego? To może być twoja szansa! Opole 2016!

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza wokalistki/wokalistów/zespoły z całej Polski do wzięcia udziału w eliminacjach do koncertu „Debiuty” podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W tym roku eliminacje odbędą się dwuetapowo, a zgłoszenia można składać do 4 kwietnia przez stronę internetową www.ncpp.opole.pl/debiuty2016.

Wyłonionych w pierwszym etapie przez pracowników Działu Organizacji Imprez oraz Dyrekcję NCPP 10 wykonawców oceni jury
w składzie: Piotr Metz, Ania Rusowicz, Bartosz Dziedzic, Rafał Poliwoda oraz, oczywiście, publiczność.

Artysta, który otrzyma najwięcej punktów, wystąpi w konkursie Debiuty 53. KFPP w Opolu.

JURY OPOLE DEBIUTY 2016

Ania RusowiczAnia Rusowicz – wokalistka, zdobywczyni czterech nagród Fryderyk, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60-tych i 70-tych w Polsce.
Piotr Metz

Piotr Metz – dziennikarz, radiowiec, jeden z założycieli RMF FM, był redaktorem naczelnym miesięcznika Machina. Obecnie związany z Programem Trzecim Polskiego Radia, szef muzyczny Radia Kraków.

Bartosz DziedzicBartosz Dziedzic – kompozytor, producent, muzyk i realizator dźwięku. Wraz z Moniką Brodką stworzył album „Granda”, z Arturem Rojkiem pracował nad „Składam się z ciągłych powtórzeń”, produkował lub realizował albumy Lecha Janerki, Pustek, Raz Dwa Trzy, Fiolki oraz Meli Koteluk.

Rafał PoliwodaRafał Poliwoda – dyrektor Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Zawodowo i prywatnie miłośnik polskiej muzyki.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!