MUZOTAKTMUZYKANowy singielPosłuchaj nowego singla Florence!

Posłuchaj nowego singla Florence!
P

REKLAMA
REKLAMA

Florence + The Machine prezentują drugi singiel z nadchodzącego albumu HOW BIG HOW BLUE HOW BEAUTIFUL, kolejny po zaprezentowanym w połowie lutego “What Kind of Man”. “Myślałam o mojej samodestrukcyjnej stronie i jak można stworzyć coś tylko po to, aby to zniszczyć, cieszyć się/zepsuć, tworzyć/zdewastować itd. W takiej sytuacji można zniszczyć coś co się kocha najbardziej” wyjaśnia Florence w rozmowie o nowym utworze. Premiera teledysku do “Ship to Wreck” odbędzie się już za kilka dni! Tym razem lokalizacja planu zdjęciowego to prywatny dom Florence.

REKLAMA

Florence jest obecnie w Los Angeles, gdzie przygotowuje się do występu na festiwalu Coachella, gdzie pojawi się na scenie zaraz przed headlienerem Drake. Otoczenie będzie zdecydowanie różnić się od tego w The Dome w Londynie, gdzie zespół wystąpił miesiąc temu przed publicznością w liczbie zaledwie 400 osób!

Nadchodzący album “How Big How Blue How Beautiful” to kolekcja utworów, napisanych i zarejestrowanych w 2014r. Za produkcję materiału odpowiada Markus Dravs (Björk, Arcade Fire, Coldplay) z pomocą Paul Epworth, Kid Harpoon i John Hill. Florence nigdy nie brzmiała tak dobrze!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA