19 marca odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Kloc w Warszawskim Empiku.

„Idę po wodzie” to trzeci album, który firmuje swoim nazwiskiem muzyk. Wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent kojarzony jest z grupą Sixteen.

Materiał muzyczny zarejestrowany podczas koncertu w kwietniu 2015 roku został starannie obrobiony studyjnie. Płyta zawiera kilka nowych utworów oraz piosenki znane z poprzednich płyt, a także hity chrześcijańskie wypromowane kilka lat wcześniej.

Utwór „Wszystko mam w Tobie” ma około miliona wejść na kanale Youtube. Obecnie nagrany został w wersji z dużym chórem prowadzonym przez Grzegorza Głucha współpracującego z Golec Orkiestra. Wszystkie utwory na płycie to kompozycje Grzegorza Kloca.

Atutem tej płyty są m. in. piękne ballady i bogata instrumentacja. Singiel i teledysk, który promuje płytę nosi tytuł „Naprawdę miłość”. Jest to nośny pop-rockowy, radiowy utwór, do którego nakręcony został integracyjny teledysk z dziećmi niepełnosprawnymi w ośrodku z hipoterapią.

Płyta cd posiada dodatkowy bonus w postaci wzruszającej piosenki nagranej tylko z fortepianem i Grzegorzem. Ten kameralny utwór jest najnowszym dokonaniem artystycznym duetu autorskiego Olgi i Grzegorza.

Olga Pruszkowska-Kloc jest autorką tekstów wielu znanych polskich przebojów oraz większości tekstów na tym albumie.

W projekcie biorą udział gościnnie również inni utalentowani wokaliści m.in. Sylwia Piotrowska – solistka chóru Gospel Rain. Duety bardzo urozmaicają tą koncertowo-studyjną płytę, jak również promują nowych zdolnych artystów.

Premiera płyty odbyła się 12 lutego 2016.

Skład:
Grzegorz Kloc – wokal, gitara
Mirosław Hoduń – instrumenty klawiszowe, chórki
Kornel Popławski – gitara basowa, loopy
Konrad Zieliński – perkusja
Paweł Zaręba – gitara
Olga Pruszkowska-Kloc – skrzypce, wokal
oraz goście.

19 marca, godz. 14:00
empik Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82

ZOBACZ TELEDYSK
GRZEGORZ KLOC – NAPRAWDĘ MIŁOŚĆ