Zespół Years & Years opublikował klip do singla “Desire” z gościnnym udziałem szwedzkiej wokalistki Tove Lo.

Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah, a echa lat 90. nieprzerwanie przebijają się przez ich kompozycje, które podbiły serca fanów na całym świecie.

Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha.

Rok 2015 dla Years & Years ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim – wydali debiutancki album.

Płyta „Communion” bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2015 roku. Nie zabrakło na niej przebojowych singli – z „King” i „Desire” na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek „Memo”.

W teledysku lider grupy, otwarcie homoseksualny Olly Alexander, całuje się na imprezie z innym mężczyzną.

Years & Years w 2015 roku byli w Polsce dwukrotnie – najpierw zachwycili na poznańskim Spring Break Showcase Festival & Conference, a później na gdyńskim Open’erze.

15 marca ponownie przyjadą do Polski i wystąpią w Warszawie.

ZOBACZ TELEDYSK
YEARS & YEARS – DESIRE FT. TOVE LO

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!