Kategoria Muzyka

Sandra Czuraj i jej samotność

Sandra Czuraj zadebiutowała muzycznie w 2019 roku, kiedy do sieci trafił jej kawałek „Really High”! Od tej pory artystka regularnie udostępnia kolejne kawałki, wśród których pojawił się właśnie nowy tytuł. Tym razem Czuraj połączyła siły z obim, dzięki czemu powstał kawałek „Samotność”!

Tym razem Sandra Czuraj opowiedziała o jednym z jej największych lęków, jakim jest tytułowa samotność. Nie jest to kawałek podobny do poprzednich.

Wszyscy się jej boimy. Również i ja, dlatego stwierdziłam, że musi powstać właśnie taki utwór, by wyrzucić moje negatywne emocje, lęki i zacząć ten następny rok 2021 z lepszym nastawieniem – zdradziła artystka.

 Czytaj także: Gosia Andrzejewicz: „Na moim Instagramie nie chcę mieć zdjęć, na których wyglądam…

Piosenka opowiada przede wszystkim o tym, jak w jednej chwili możemy stracić wszystko i wszystkich wokół. Człowiek zostaje wtedy sam ze sobą i ze swoimi myślami, co nie jest dla niego dobre. Emocji do kawałka dołożył także obi, który zarapował o wewnętrznym wołaniu o pomoc.

Dopełnieniem utworu jest teledysk, który w znaczący sposób podbija tematykę samotności i smutku, jaki się z nią wiąże. Posłuchajcie sami, jaką propozycję przygotowała Sandra Czuraj.

▸ Przeczytaj również: Ikona popu wraca do Polski! ⭐️Enrique Iglesias na jedynym koncercie w Łodzi⭐️

Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku i Instagramie.
Podaj dalej
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Czuraj
Kamila Śleszyńska