Billie Eilish ogłasza premierę wyjątkowego albumu ze zdjęciami

Billie Eilish ogłasza premierę wyjątkowego albumu ze zdjęciami
fot. instagram.com/billieeilish

Na rynku pojawi się album z wyjątkowymi, niepublikowanymi wcześniej fotografiami przedstawiającymi Billie Eilish oraz jej najbliższe otoczenie. Zdjęcia zostały osobiście wybrane przez artystkę. Więcej przeczytacie już teraz na MUZOTAKT.pl.

Billie Eilish zyskała rozgłos za sprawą singla „Ocean Eyes” w 2015 i od tej pory przekracza kolejne bariery za sprawą swojej twórczości łamiącej wszelkie konwencje gatunkowe. W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200 w Stanach oraz innych listach sprzedaży w 17 krajach. Stał się także najpopularniejszym albumem roku w serwisach cyfrowych. Krzek został w całości napisany, wyprodukowany i nagrany w rodzinnym domu Billie w Los Angeles wspólnie z bratem Finneasem.

Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i nagrody Grammy w czterech najważniejszych kategoriach: Najlepszy nowy artysta, Album roku, Nagranie roku, Piosenka roku. Dodatkowo otrzymała nagrodę w kategorii Najlepszy album wokalny pop. Billie okazała się także najmłodszym artystą, który napisał i nagrał motyw do filmu o Jamesie Bondzie, „No Time To Die”.

▸ Zobacz: Victoria Beckham już nigdy nie wróci do Spice Girls? To nie była moja pasja

Wydawnictwa Grand Central Publishing (GCP), oddział Hachette Book Group oraz Wren & Rock (W&R), brytyjski oddział Hachette, ogłaszają premierę „BILLIE EILISH”

Premiera albumu w wersji fizycznej oraz ebook wraz z komentarzem audio zaplanowana jest na 11 maja 2021. Książka jest dostępna w przedsprzedaży tutaj: billieeilish.com/book

Billie Eilish to światowy fenomen XXI-wiecznego popu. Bezkompromisowa, nieoglądająca się na innych artystka, nie tylko wydaje single bijące rekordy i jest zalewana branżowymi nagrodami, ale przede wszystkim może liczyć na oddane legiony fanów na całym świecie – i to nie tylko ze swojego pokolenia.

W swojej pierwszej książce Billie Eilish przedstawia zachwycającą wizualną narrację przez swoje dotychczasowe życie. Po raz pierwszy Billie odsłania setki niepublikowanych zdjęć dla swoich najwierniejszych fanów. Ten wspaniały album zawiera esencję Billie. Wielbiciele artystki będą mogli dowiedzieć się więcej o jej dzieciństwie czy życiu w trasie. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana.

Spędziłam mnóstwo godzin, wertując rodzinne albumy i archiwa. Wszystko, co zobaczycie, zostało wybrane przeze mnie osobiście. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi – mówi Billie Eilish.

Równocześnie z premierą albumu, Hachette udostępnia audiobook, w którym Billie opowiada o swoim życiu, dzieląc się zupełnie nowymi historiami dotyczącymi kariery i życia prywatnego. Będzie można tam też usłyszeć jej rodziców. To wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o artystce od niej samej. Billie Eilish tak mówi o książce:

Billie Eilish, przygotowując książkę, mogła liczyć na wsparcie Gretchen Young, która przyznaje:

– Możliwość współpracy z tak utalentowaną wokalistką i kompozytorką była niesamowitym przeżyciem. Billie ma niesamowity dar do łączenia wysublimowanej wizji artystycznej i kreatywnej energii, która bije z każdej strony. Kolorowa wizualna odsłona artystki świetnie oddaje jej osobowość oraz autentyczność. Nic dziwnego, że Billie jest uwielbiana przez tyle osób na całym świecie!

Przedstawicielka wydawnictwa, Laura Horsley, dodaje:

– Trudno opisać ekscytację, gdy ma się możliwość pracy z Bilie Eilish. To buntowniczka, pełna inteligencji i innowacji, a przede wszystkim autentyczności osoba, która stała się światowym fenomenem i inspiracją dla niezliczonej liczby osób. Wiem, że wiele osób czekało na taką książkę. Dzięki niej naprawdę będziemy mogli poznać Billie lepiej. Fani na całym świecie będą zachwyceni.

Anglojęzyczna wersja zostanie wydana przez Hachette na całym świecie.

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Billie Eilish oficjalnie śpiewa dla Jamesa Bonda
fot. instagram.com/billieeilish
Billie Eilish znów zaskoczyła fanów! Wiemy, kiedy premiera nowej płyty
fot. instagram.com/billieeilish
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!