Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną.

Profesjonalną karierę muzyczna buduje od 2010 rok.

Na swoim koncie ma m.in udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć m.in. Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM’a.

Lanberry wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80-tych i 90-tych tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej.

Inspiracje Lanberry poszukuje różnych gatunkach i nurtach muzycznych, wśród artystów z których czerpie najwięcej znajdują się takie postacie sceny muzycznej jak: Robyn, Sia, Tove Lo, Lorde, Chromeo, czy Beyonce.

Do szerszej publiczności, trafiła za sprawą singli ,,Podpalimy świat’’, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłości radiowych w Polsce oraz utworu ,,Każdy Moment’’.

Tracklista:

1. Podpalimy świat
2. Electricity (Ogień)
3. Na zawsze
4. Na smyczy
5. Każdy moment
6. Wdech
7. Lukrowany świat
8. Pierwszy krok
9. Bunt
10. Iluzja

Wydawca: Universal Music Polska
Data premiery: 04.03.2016

ZOBACZ TELEDYSK
LANBERRY – KAŻDY MOMENT

ZOBACZ TELEDYSK
LANBERRY – PODPALIMY ŚWIAT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!