Bovska zadebiutowała w sierpniu tego roku poprzez wrzucenie na youtube video live session do piosenki „Kaktus”.

We wrześniu 2015 Bovska została laureatem konkursu Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, wybrana spośród 250 innych zespołów, a w jury zasiadała Katarzyna Nosowska.

W listopadzie 2015 zdobywczyni 2 nagrody w konkursie „Piosenkarnia”. Bovska zagrała w koncercie laureatów w Studio A. Osieckiej w PR Trójka.

Singlowa piosenka „Kaktus” stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Serial miał swoją premierę 15 lutego 2016 na antenie TVN. Teledysk do utworu„Kaktus” miał premierę 8 marca.

Bovska jest współautorem swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Piosenki śpiewane są w języku polskim.

Wyjątek stanowi piosenka bonusowa – “The man with an unknown soul” która znajdzie się na płycie. To jedna ze starszych piosenek artystki, która znalazła się w hitowym filmie „Planeta Singli” w reżyserii Mitii Okorna. Emisja filmu odbyła się 5 marca 2016.

Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie odtworzono je ponad MILION razy. Ta liczba stale rośnie!

Promocyjny koncert artystki odbędzie się 17 marca 2016 roku w warszawskim klubie Syreni Śpiew.
Wstęp wolny!

Tracklista:

1. W jedną stronę
2. Nie ogarniam
3. Lekkość podzielenia
4. Oko do oka
5. Dachy
6. Bomba
7. Kaktus
8. Wyspy
9. Klik
10. Póki czas
11. Składak
12. Hula hop
13. W drugą stronę
14. The Man With An Unknown Soul

Wydawca: Warner Music Poland
Data premiery: 11.03.2016

ZOBACZ TELEDYSK
BOVSKA – KAKTUS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!