Kasia Malenda, uczestniczka VI edycji programu The Voice of Poland nagrała nowy singiel z Lisi pt. “Play it On”!

“Play it On” to lekka propozycja na wiosnę/lato 2016! Charyzmatyczny wokal Kasi i przyjemna kompozycja Marcina pomoże osiągnąć Ci odpowiedni stan relaksu po całym dniu pracy w Mordorze. Idealna na wiosenne popołudnie czy letni wieczór na świeżym powietrzu.

Mocno taneczna, acz niepozbawiona subtelności muzyczna perełka odwołująca się do klasycznej odmiany muzyki house. Z łatwością znalazłaby swoje miejsce na kultowych kompilacjach w rodzaju ‘Pozytywne Wibracje’ czy ‘Smooth Jazz Cafe’.

Warto także dodać, że już w dniu premiery utwór zdobył uznanie i znalazł się na playliście Polskiego Radia “Czwórka”.

Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice jest znana z VI edycji programu The Voice of Poland, gdzie świetnie wypadła dochodząc do półfinału. Dzięki swojej niespotykanej barwie głosu, energii scenicznej, kunsztowi wokalnemu i umiejętności dopasowania do wielu gatunków muzycznych uzyskała ogromne poparcie wśród fanów programu i nie tylko.

Lisi, czyli Marcin, rocznik ’78 to mistrz patelni w kategorii “naleśniki meksykańskie”. Urodzony w Warszawie, ale od lat zamieszkały w Krakowie. Pasjonat muzyki, wróg nudy i monotonii. Gra od prawie 20 lat, tworzy – niewiele krócej. Jak sam mówi: “Melodia i harmonia w muzyce to podstawa, ale prócz tego dobry numer musi mieć także nośny groove”.

Kasia MalendaNa potrzeby tego wydawnictwa, Marcin powołał do życia nową wytwórnię “Lazy Fox Records”. To tutaj będzie wydawać utwory zarówno swoje, jak i swoich przyjaciół oraz takie, które zgodne są z jego filozofią postrzegania muzyki. “Play it On” otrzymał pierwszy numer katalogowy.

POSŁUCHAJ SINGLA
LISI FT. KASIA MALENDA – PLAY IT ON

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!