Imany wystąpi w Polsce! Francuska artystka z niezwykłym głosem wraca do naszego kraju. Już teraz na MUZOTAKT.pl sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się koncert Imany.

Już niebawem francuska wokalistka promować będzie w Polsce swoją najnowszą EK-kę „There Were Tears”.

Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem.

Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty.

18 czerwca IMANY wystąpi na klubowym koncercie w warszawskiej Progresji. Premiera nowego wydawnictwa przewidziana jest na 29 kwietnia.

Na EP-ce „There Were Tears” pojawią się cztery nowe utwory. Znajdą się tam zarówno przebojowe piosenki, jak i utwory w klimatycznych, akustycznych aranżacjach. Całość stanowi piękne wydawnictwo opatrzone niezwykłymi fotografiami wokalistki.

EP-kę zapowiada emocjonalny i poruszający utwór „There were tears”. Inspiracją do powstania tej piosenki był Nelson Mandela – utwór powstał dzień po jego śmierci.

Stanowi on wyimaginowaną rozmowę pomiędzy Nelsonem, a dzisiejszą młodzieżą, podczas której Mandela opowiada o swoich doświadczeniach i problemach.

Imany
Imany w Polsce 2016

Wejściówki na koncert trafią do sprzedaży w poniedziałek 21 marca. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

POSŁUCHAJ IMANY

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!