Wytwórnia wydała oświadczenie dotyczące Ani Dąbrowskiej – Przeczytajcie koniecznie już teraz MUZOTAKT.pl

Płyta dla „Dla naiwnych marzycieli” powstawała przez pół roku, w czterech różnych warszawskich studiach, z udziałem kilkunastu muzyków.

– „W dużej mierze związane było to z procesem uczenia się przeze mnie produkcji muzycznej. Wszystko chciałam wypróbować na własnej skórze i na własnym portfelu. Przemieszczałam się z miejsca na miejsce i sprawdzałam, co z tego wyjdzie” – tak Ania Dąbrowska wspomina proces tworzenia i rejestracji materiału.

Muzyki, która zaskakuje subtelnością i elegancją, ujmuje przestrzenią podkreślaną przez partie fortepianu, gitary akustycznej czy fletu.

– „Po raz pierwszy przed wejściem do studia zrobiłam próby z zespołem i razem aranżowaliśmy te piosenki. Lekkość tej muzyki, powietrze, które tam słychać, wynika również z tego, że sprawdziliśmy, co działa i wiedzieliśmy, że już nie trzeba niczego dokładać, że piosenka jest gotowa”.

Oświadczenie Ania Dąbrowska:

“Jako wydawca nowej płyty Ani Dąbrowskiej informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych na Edycji Specjalnej płyty „Dla naiwnych marzycieli” (numer katalogowy 88985300132) pojawił się powtórzony utwór z wersji podstawowej albumu („Staraj się nie czuć” / „I’m Trying Not To…”). Tym samym potwierdzamy, że przy dodruku płyty – piosenka „I’m Trying Not To…” zniknie zarówno z opisu w poligrafii, jak i nie pojawi się w warstwie audio płyty bonusowej. Za zaistniałe zamieszanie bardzo przepraszamy w imieniu swoim i Artystki” – Sony Music Entertainment Poland.

Ania Dąbrowska

Tracklista – Limitowana Edycja 2CD wyłącznie dla sieci EMPIK:

1CD
1. Nieprawda
2. Gdy nic nie muszę
3. Bez ciebie
4. Nie patrzę
5. Naiwny marzyciel
6. W głowie
7. Poskładaj mnie
8. Oddycham
9. Staraj się nie czuć
10. I’m trying to fight it

2CD
1. W głowie (acoustic)
2. Nieprawda (acoustic)
3. Nie patrzę (acoustic)
4. W głowie (remix – Olek ‘Czarny HIFI’ Kowalski)
5. Constant dreamer
6. Hold on
7. I’m trying not to… (demo ‘Staraj się nie czuć’)
8. Znam na pamięć dalszy ciąg

ZOBACZ TELEDYSK
ANIA DĄBROWSKA – W GŁOWIE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!