Kategoria Muzyka

Taylor Swift spełnia obietnicę i nagrywa na nowo swój katalog

Taylor Swift spełnia obietnicę i nagrywa na nowo swój katalog!

Taylor Swift ogłosiła, że premiera „Fearless (Taylor’s Version)” ukaże się 9 kwietnia. Pierwszym singlem promującym wydawnictw jest „Love Story (Taylor’s Version)”, który trafił do serwisów cyfrowych.

Na nową wersję albumu „Fearless” trafi aż 6 niepublikowanych wcześniej utworów, które powstały, gdy Taylor miała 16-18 lat.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Taylor Swift opublikowała oświadczenie, w którym zdradza znaczenie płyty „Fearless” oraz czego możemy spodziewać się na „Taylor’s Version”:

Gdy myślę o albumie „Fearless” i co się z nim stało dzięki wam, na mojej twarzy automatycznie pojawia się szeroki uśmiech. To była muzyczna era, w której mieliśmy mnóstwo inside joke’ów, wymieniliśmy mnóstwo uścisków i przytulasów, powstało mnóstwo nierozerwalnych więzi, więc zanim powiem cokolwiek więcej, pozwólcie, że przyznam: to był prawdziwy zaszczyt, móc być nastolatką w waszym towarzystwie. Wszystkim tym, których poznałam teraz, a nie w 2008, chciałam napisać, że cieszę się, że będę mogła poczuć z wami coś podobnego w niedalekiej przyszłości. Teraz mogę w pełni docenić tę kapryśną, buzującą, chaotyczną całość.

„Fearless” było albumem pełnym magii i ciekawości, błogości i załamań, jakie przeżywamy w młodości. To był pamiętnik – zapis przygód, poznawania świata przez nastolatkę, która otrzymywała małe lekcje z każdym pęknięciem na fasadzie bajkowego zakończenia pokazywanego na filmach. Jestem podekscytowana oznajmiając wam, że nowa wersja „Fearless” jest gotowa i trafi do was wkrótce. Nazywa się „Fearless (Taylor’s Version)” i zawiera 26 piosenek.

Powiedziałam już bardzo dużo na temat powodów konieczności nagrywania moich pierwszych sześciu płyt. Sposób, w jaki to robię, ma pokazać, jakie są moje motywacje. Artyści powinni mieć prawa do własnej pracy z tak wielu powodów, ale ten najbardziej oczywisty to ten, że artysta naprawdę ZNA to dzieło. Na przykład tylko ja wiem, które z napisanych przeze mnie piosenek prawie trafiły na „Fearless”. Piosenki, które absolutnie kocham, ale były wstrzymywane z wielu powodów (nie chcemy zbyt wielu piosenek o rozstaniu, nie chcemy zbyt wielu wolnych kawałków, tyle utworów nie zmieści się na płycie CD).

» Wybrane dla Ciebie

Te powody wydają się teraz bezsensowne. Postanowiłam pokazać wam całą historię, cały żywy obraz. Dać możliwość zanurzenia się w pełny obraz, jakim jest moja płyta „Fearless”. Dlatego postanowiłam dołączyć 6 niepublikowanych wcześniej piosenek na tej wersji płyty. Utwory napisane, gdy miałam 16-18 lat i bardzo mnie trapiło, że musiałam je pozostawić w przysłowiowej szufladzie.

Cały proces przyniósł jeszcze więcej spełnienia i emocji niż sobie to wyobrażałam i sprawił, że poczułam jeszcze większą determinację, by ponownie nagrać cały mój katalog. Mam nadzieję, że spodoba się wam ten pierwszy kawałek mojego dorobku i że tak samo jak mi spodoba się wam ta podróż w czasie.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

„Fearless (Taylor’s Version)” – lista utworów:

1. Fearless (Taylor’s Version)
2. Fifteen (Taylor’s Version)
3. Love Story (Taylor’s Version)
4. Hey Stephen (Taylor’s Version)
5. White Horse (Taylor’s Version)
6. You Belong With Me (Taylor’s Version)
7. Breathe (feat. Colbie Caillat) (Taylor’s Version)
8. Tell Me Why (Taylor’s Version)
9. You’re Not Sorry (Taylor’s Version)
10. The Way I Loved You (Taylor’s Version)
11. Forever & Always (Taylor’s Version)
12. The Best Day (Taylor’s Version)
13. Change (Taylor’s Version)
14. Jump Then Fall (Taylor’s Version)
15. Untouchable (Taylor’s Version)
16. Forever & Always (Piano Version) (Taylor’s Version)
17. Come In With The Rain (Taylor’s Version)
18. Superstar (Taylor’s Version)
19. The Other Side Of The Door (Taylor’s Version)
20. Today Was A Fairytale (Taylor’s Version)
21. Bonus Track 1 (From The Vault)
22. Bonus Track 2 (From The Vault)
23. Bonus Track 3 (From The Vault)
24. Bonus Track 4 (From The Vault)
25. Bonus Track 5 (From The Vault)
26. Bonus Track 6 (From The Vault)

Więcej informacji wkrótce!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift
Kamila Śleszyńska