Organizujesz wydarzenia muzyczne? Prowadzisz klub? Masz sklep płytowy? Wytwórnię? A może organizujesz szkolenia i kursy związane z muzyką? Jeśli tak, to Targi Muzyczne Audioriver są zdecydowanie dla Ciebie.

Właśnie ruszył nabór na siódmą edycję wydarzenia, które odbędzie się w Płocku w ostatni weekend lipca, czyli w miejscu i w trakcie trwania największego polskiego festiwalu z muzyką elektroniczną. Tegorocznym partnerem sceny targów jest marka BURN Energy.

Już od 2010 roku twórcy Audioriver umożliwiają innym organizacjom okołomuzycznym bezpłatną promocję podczas festiwalu. Zapewniają miejsce, namioty, prąd i ochronę, oczekując w zamian stworzenia interesujących stoisk, które w piątkowe i sobotnie popołudnie z chęcią odwiedzać będzie wielotysięczna publiczność gromadząca się na Rynku Starego Miasta w Płocku.

W ubiegłych latach wystawcami były takie organizacje, jak festiwal Up To Date, klub Prozak 2.0, sklepy Plays.pl, Vinylgate
i Side One, Akademia Menedżerów Muzycznych oraz dystrybutorzy sprzętu i oprogramowania takich marek, jak Native Instruments, Arturia, Numark, Doepfer czy Roland.

Atrakcyjność tegorocznych targów zwiększa obecność marki BURN Energy jako partnera sceny muzycznej funkcjonującej na Rynku Starego Miasta. Jej program pozostaje na razie tajemnicą, ale organizatorzy Audioriver zapewniają, że nie zabraknie zagranicznej gwiazdy.

Aby dostać się do grona wystawców, należy do 25 maja 2016 przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.rynekniezalezny.pl. Targi Muzyczne Audioriver rozpoczną się w piątek 29 lipca 2016 roku o godzinie 16:00, a zakończą dzień później o 20:00.

Festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę.

W ciągu 10 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 200 tys. fanów z Polski  i Europy, a edycja 2015 zgromadziła na plaży rekordową liczbę ok. 27 tys. osób każdego dnia.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Jamie Woon, Sigma live, Calyx & TeeBee, Danger live, Dillinja, Dub Phizix & Strategy, Dubfire: Hybrid live, Four Tet, Frederic Robinson live, Gesaffelstein, Gorgon City live, Ilario Alicante, Jaguar Skills, Leftfield, Mefjus, Nu:Tone & Logistics, Octave One live, Recondite live,   Scuba, Shackleton presents Powerplant, Sterac aka Steve Rachmad, Sven Väth, Trade (Blawan & Surgeon) live, Vrilski (Vril & Voiski) live.

11. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 r.

Więcej na www.audioriver.pl

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!