Po dobrze przyjętej debiutanckiej płycie „Lepszym Człowiekiem” zapraszamy na promocyjny koncert HCR który odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim Klubie Makulatura, na którym Raper zaprezentuje swój nowy materiał na żywo.

W koncertowej odsłonie na scenie wspierać go będzie Ania Tacikowska. Rap już dawno przestał być gatunkiem, który utożsamia się tylko z młodymi ludźmi. Na dobre zadomowił się na polskiej scenie muzycznej, wykraczając daleko poza blokowiska. Przełamuje schematy, bariery i dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Oto kolejny tego dowód – HCR.

Po brawurowym występie w programie Must Be The Music i uznaniu ze strony jurorów, piosenka „Lepszym człowiekiem” trafiła do rozgłośni radiowych. Marzenie niezależnego artysty, żeby jego utwory były grane w radiu i stały się hitami, właśnie się spełnia!

Piosenka „Lepszym człowiekiem” zdobyła aprobatę m.in. słuchaczy „Gorącej 20” Radia Eska docierając do szczytów tej listy, a utwór doczekał się ponad 400 tys. odtworzeń na YouTube.

Jego nowy singiel i teledysk do utworu „Tego Mi Brakuje” potwierdził pozycję na rynku muzycznym. Występ w programie „Świat się kręci” został bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Na płycie słychać elementy reggae, popu, jazzu. Są wpadające w ucho refreny i melodyjność, której tak często brakuje na polskiej scenie hip-hopowej

POSŁUCHAJ SINGLA
HCR – LEPSZYM CZŁOWIEKIEM

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!